f l y f i s h i n g . p l 2026.06.28
home | artykuły | forum | komis | galerie | katalog much | baza | guestbook | inne | sklep | szukaj
SPRZĘTOWE  FORUM  WĘDKARSTWA  MUCHOWEGO
Email: Hasło:
Zaloguj automatycznie przy każdej wizycie:
Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś: Załóż konto

Ostani post! Temat: Podbierak muchowy japoński . Autor: S.R. Czas 2026-06-28 09:28:03.

 
Temat
Nadawca
Data
  Dobieranie rozmiaru spodni oddychających! [1] 17.03 16:34
  Odp: Dobieranie rozmiaru spodni oddychających! [0] 17.03 18:34
  Kołowrotek Ron Thompson Dynadisc Pilne! [3] 17.03 15:10
  Wybór wędki do nimfy i suchej muszki. [7] 17.03 10:04
  Titanum Fly Robinsona - co o nich sądzicie? [6] 17.03 09:04
  Dragon Tournament Trout Fly [1] 14.03 21:31
  Odp: Dragon Tournament Trout Fly [0] 15.03 10:09
  XP Sage do suchej - profanacja czy nie! [6] 14.03 14:48
  Odp: XP Sage do suchej - profanacja czy nie! [0] 14.03 15:11
  Odp: XP Sage do suchej - profanacja czy nie! [4] 14.03 18:20
  Odp: XP Sage do suchej - profanacja czy nie! [3] 14.03 18:34
  Odp: XP Sage do suchej - profanacja czy nie! [2] 14.03 18:42
  Odp: XP Sage do suchej - profanacja czy nie! [1] 15.03 03:56
  Odp: XP Sage do suchej - profanacja czy nie! [0] 17.03 10:11
  Wodery Loop Adventure - opinie. [6] 14.03 12:18
  Odp: Wodery Loop Adventure - opinie. [0] 14.03 12:19
  Odp: Wodery Loop Adventure - opinie. [4] 14.03 14:42
  Odp: Wodery Loop Adventure - opinie. [3] 17.03 08:43
  Odp: Wodery Loop Adventure - opinie. [1] 17.03 11:43
  Odp: Wodery Loop Adventure - opinie. [0] 17.03 11:44
  Odp: Wodery Loop Adventure - opinie. [0] 17.03 13:02
  co sądzicie o pływadełkach? [1] 13.03 16:25
  Pytanie do Pana Maćka Wilka - SAGE DS-2 [6] 12.03 22:28
  Pytanie do Pana Macieja Wilka [3] 12.03 11:15
  Odp: Pytanie do Pana Macieja Wilka [2] 12.03 12:49
  Odp: Pytanie do Pana Macieja Wilka [1] 12.03 14:07
  Odp: Pytanie do Pana Macieja Wilka [0] 13.03 10:25
  Jesli Taimen to i Vision [5] 08.03 22:14
  XP do nimfy [6] 07.03 21:23
  Jaka wędka do 300 zł? [2] 07.03 12:58
  Jakie macie zdanie o neoprenach: Jaxon i Robinson? [31] 07.03 09:25
  Loop Black L. LSL-7112-3 11'2" vs Vision 3Zone 81-VS3 11'3" [19] 06.03 17:06
  Zakupy w TAIMENIE! [2] 05.03 16:16
  Odp: Zakupy w TAIMENIE! [1] 05.03 17:15
  Odp: Zakupy w TAIMENIE! [0] 05.03 17:32
  SCIERRA TI+ 270 AFTMA4 [0] 05.03 08:49
  Pytanie do Pana Macieja Wilka [5] 04.03 15:55
  Odp: Pytanie do Pana Macieja Wilka [4] 04.03 18:23
  Odp: Pytanie do Pana Macieja Wilka [3] 05.03 10:16
  Odp: Pytanie do Pana Macieja Wilka [2] 09.03 20:32
  Odp: Pytanie do Pana Macieja Wilka [1] 10.03 11:37
  Odp: Pytanie do Pana Macieja Wilka [0] 10.03 21:51
  Gatti [8] 03.03 15:17
  Odp: Gatti [7] 05.03 08:30
  Odp: Gatti [1] 05.03 08:33
  Odp: Gatti [0] 05.03 11:01
  Odp: Gatti [4] 05.03 17:30
  Odp: Gatti [2] 05.03 19:41
  Odp: Gatti [1] 06.03 05:21
  Odp: Gatti [0] 06.03 07:12
  Odp: Gatti [0] 06.03 23:14
  Pytanie o Loopa i Sage [2] 03.03 11:50



- zwinięty wątek, - rozwinięty wątek.

[następne 20 wątków] : : [poprzednie 20 wątków]
Copyright © flyfishing.pl since 1999
FlyFishing.pl is maintained by Taimen.com - international fly-fishing shop and Taimen.pl - Polish fly-fishing shop