 |
Gdzie jest wiedza?
: : nadesłane przez
Krzysztof Dmyszewicz (postów: 9496) dnia 2008-07-11 16:04:06 z *.chello.pl |
|
Witam serdecznie,
Wielu kolegów zaleciło mi zagłębienie się w temat i mniejszą aktywność klawiaturową. Zostałem odesłany do książek. Oczywiście nie odrzucę tej propozycji. Mam zatem pytanie, jaką literaturę poleciliby mi starsi koledzy, abym poszerzył swoje horyzonty. Ubolewam nad tym, że jak ostatnio poruszyłem jak mi się wydaje słuszne tematy, to wszystko uległo rozmyciu przez brak precyzji. Na marginesie z przykrością dodam, że prawie nikt nie odniósł się do niektórych kwestii, wykorzystując potknięcia do maksimum. Trudno. I o ile nie liczę na to, że koledzy poszerzycie swoje myślenie o moje propozycje, o tyle ja na pewno chcę poszerzyć swoją wiedzę o wasze. Ot taka jednostronna otwartość. Gotów jestem więc wchłonąć wasz punkt widzenia na wiele spraw w wędkarstwie muchowym.
Druga sprawa, czy wraz z poleceniem literatury mogę otrzymać namiary na lokalizację książki. Nie wszystkie bowiem są w sprzedaży, niektóre dostępne są wyłącznie w bibliotekach. Pytanie w jakich? Interesują mnie również "białe kruki".
Chciałbym poczytać o historii wędkarstwa muchowego w Polsce i na świecie, o historii sportu muchowego, dawne poradniki dla muszkarzy, o wędkarstwie na świecie o gospodarce łowiskami teraz i w przeszłości, o zasadach C&R i innych tematach w których zauważyliście moje braki. W języku polskim i angielskim.
Tak żeby nie wyważać otwartych drzwi, jakie jest wasze zdanie na temat gospodarowania łowiskami? Jak ma wyglądać waszym zdaniem cała ta architektura? Jaki może być udział % tarła naturalnego, co myślicie o triploidach, co myślicie o powstaniu firmy zajmującej się stróżowaniem łowisk specjalnych, gotowej na zlecenia od różnych gospodarzy łowisk (outsourcing)? Jak widzicie udział pracy społecznej w bilansie gospodarowania łowiskiem?
Zamieniam się w słuch. Liczę na inspirację i pomoc.
Pogadamy sobie o sporcie i innych rzeczach za jakiś czas, gdy wstanę od książek.
P.S. I jedna ważna rzecz. Proszę unikać stronniczości w dyskusji. Proszę na przyszłość nie stosować argumentów typu:
- "Ten kot jest czarny."
- "Nie prawda, bo ten pies jest biały."
I jak przeciwnik czy osoba nielubiana powie coś co się wam spodoba, proszę to zauważyć, zaś jak najlepszy przyjaciel powie głupotę, proszę to punktować. Bez stronniczości.
Pozdrawiam serdecznie
Krzysiek
|
|
[Powrót do
Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem] |
|
|
|
|
Nadawca
|
Data |
|
Odp: Gdzie jest wiedza? [7]
|
|
11.07 16:42 |
|
Na talerzu. [6]
|
|
11.07 16:49 |
|
Odp: Na talerzu. [1]
|
|
11.07 17:09 |
|
Odp: Na talerzu. [0]
|
|
11.07 17:25 |
|
Odp: Na talerzu. [0]
|
|
11.07 17:21 |
|
Odp: Na talerzu. [2]
|
|
11.07 19:07 |
|
Odp: Na talerzu. [1]
|
|
11.07 22:52 |
|
Odp: Na talerzu. [0]
|
|
11.07 23:04 |
|
Odp: Gdzie jest wiedza? [1]
|
|
11.07 18:05 |
|
Odp: Gdzie jest wiedza? [0]
|
|
11.07 18:12 |
|
Odp: Gdzie jest wiedza? [1]
|
|
11.07 18:58 |
|
Odp: Gdzie jest wiedza? [0]
|
|
11.07 19:17 |
|
Odp: Gdzie jest wiedza? [3]
|
|
11.07 19:02 |
|
Odp: Gdzie jest wiedza? [2]
|
|
11.07 22:05 |
|
Cudze chwalicie [0]
|
|
11.07 22:57 |
|
Odp: Gdzie jest wiedza? [0]
|
|
13.07 14:12 |
|
Odp: Gdzie jest wiedza? [0]
|
|
11.07 19:24 |
|
|
|
|