f l y f i s h i n g . p l 2025.08.27
home | artykuły | forum | komis | galerie | katalog much | baza | guestbook | inne | sklep | szukaj
SPRZĘTOWE  FORUM  WĘDKARSTWA  MUCHOWEGO
Email: Hasło:
Zaloguj automatycznie przy każdej wizycie:
Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś: Załóż konto

Ostani post! Temat: Odp: Linki/głowice do rzutów kotwiczonych do wędek jednoręcznych. Autor: Marek Kowalski. Czas 2025-08-27 11:26:16.


poprzednia wiadomosc Odp: Koszty zbrojenia kija, rzecz rodbuildingu : : nadesłane przez dipper (postów: 1257) dnia 2014-12-23 00:54:07 z 212.244.155.*
  Janusz ja tam się nie znam, ale wydaje mi się, że do minimalistycznych omotek to może werniks byłby lepszy, któryś do malowania łódek. Bardziej pracochłonne to tylko, bo z pięć warstw przynajmniej trzeba położyć.
Pęknięcia na omotkach najczęściej pojawiają się w miejscu zakończenia stopki przelotki. Dobry lakier epoksydowy jest tak zmodyfikowany plastyfikatormi, że nie ma prawa pękać. Jest tylko jedno ale. Wszelkie podgrzewanie lakieru źle działa na tworzywo po stwardnieniu, a najgorzej jeśli lakier miał jakąś przygodę z wysoką temperaturą jeszcze przed wymieszaniem. Im bardziej podgrzewa się lakier, tym bardziej trzeba się liczyć z możliwością pęknięcia omotki.
  [Powrót do Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem]    
 
Nadawca
Data
  Odp: Koszty zbrojenia kija, rzecz rodbuildingu [2] 23.12 01:19
  Odp: Koszty zbrojenia kija, rzecz rodbuildingu [1] 23.12 01:50
  Odp: Koszty zbrojenia kija, rzecz rodbuildingu [0] 23.12 10:47
       


Copyright © flyfishing.pl 2002
wykonanie focus