f l y f i s h i n g . p l
2026.06.22
home
|
artykuły
|
forum
|
komis
|
galerie
|
katalog much
|
baza
|
guestbook
|
inne
|
sklep
|
szukaj
SPRZĘTOWE FORUM WĘDKARSTWA MUCHOWEGO
[Nowa wiadomość]
[Odśwież]
[Szukaj]
[Twoje ustawienia]
[Dla niecierpliwych]
[REGULAMIN]
Email:
Hasło:
Zaloguj automatycznie przy każdej wizycie:
Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś:
Załóż konto
Ostani post! Temat: Odp: Sznur i kołowrotek do wedki Thomas&Thomas horizon 8'6 #5. Autor: mart123. Czas 2026-06-16 08:43:57.
Temat
Nadawca
Data
konfiguracja dla poczatkujacego - czy dobra?
[12]
nodi
01.03 21:32
Odp: konfiguracja dla poczatkujacego - czy dobra?
[5]
nodi
01.03 23:38
Odp: konfiguracja dla poczatkujacego - czy dobra?
[3]
Malina
02.03 10:00
Odp: konfiguracja dla poczatkujacego - czy dobra?
[2]
Kaszliii
02.03 15:55
Odp: konfiguracja dla poczatkujacego - czy dobra?
[0]
nodi
02.03 16:23
Odp: konfiguracja dla poczatkujacego - czy dobra?
[0]
krzyś
02.03 21:37
Odp: konfiguracja dla poczatkujacego - czy dobra?
[0]
Szymon K
07.03 10:13
Odp: konfiguracja dla poczatkujacego - czy dobra?
[4]
Salmo01
05.03 23:39
Odp: konfiguracja dla poczatkujacego - czy dobra?
[3]
nodi
06.03 00:33
Odp: konfiguracja dla poczatkujacego - czy dobra?
[2]
Salmo01
06.03 04:28
Odp: konfiguracja dla poczatkujacego - czy dobra?
[1]
Salmo01
06.03 04:34
Odp: konfiguracja dla poczatkujacego - czy dobra?
[0]
nodi
06.03 23:57
Odp: konfiguracja dla poczatkujacego - czy dobra?
[0]
venom
07.03 07:33
Co wybrać???(DRAGON czy KONGER?
[1]
Bartłomiej Sijka
01.03 21:12
Odp: Co wybrać???(DRAGON czy KONGER?
[0]
Tomek Wielgus
02.03 07:54
Spodniobuty Lemigo Lexpo - prosze o opinie:)
[15]
Marek Bienias
01.03 18:41
Freestone & Flywater
[3]
piotrek s.
28.02 22:25
Odp: Freestone & Flywater
[2]
Bolek
01.03 20:29
Odp: Freestone & Flywater
[1]
piotrek s.
01.03 22:07
Odp: Freestone & Flywater
[0]
Łukasz Dziedzic
02.03 01:05
uszczerbek szczęki imadła
[7]
Tom.k
28.02 12:14
Odp: uszczerbek szczęki imadła
[5]
Bolek
28.02 12:44
Odp: uszczerbek szczęki imadła
[4]
Tom.k
28.02 12:55
Odp: uszczerbek szczęki imadła
[3]
Grzes D.
28.02 17:04
Odp: uszczerbek szczęki imadła
[2]
Tom.k
28.02 23:18
Odp: uszczerbek szczęki imadła
[1]
Jachu
01.03 00:15
Odp: uszczerbek szczęki imadła
[0]
Tom.k
01.03 01:07
Odp: uszczerbek szczęki imadła
[0]
Bogusław Kasak
02.03 19:13
Patka
[11]
krzyś
27.02 12:35
Hiszpaska mucha
[4]
Tom.k
26.02 22:55
Kijek #4 +cały zestaw do suchej?
[18]
Łukasz Kozub
26.02 19:14
Odp: Kijek #4 +cały zestaw do suchej?
[1]
BBR
26.02 23:26
Odp: Kijek #4 +cały zestaw do suchej?
[0]
Krys
27.02 12:30
Odp: Kijek #4 +cały zestaw do suchej?
[13]
PB
28.02 12:05
Odp: Kijek #4 +cały zestaw do suchej?
[12]
krzyś
28.02 18:24
Odp: Kijek #4 +cały zestaw do suchej?
[5]
huba
28.02 19:22
Odp: Kijek #4 +cały zestaw do suchej?
[4]
jakub krawczynski
28.02 20:42
Odp: Kijek #4 +cały zestaw do suchej?
[3]
huba
28.02 20:54
Odp: Kijek #4 +cały zestaw do suchej?
[2]
jakub krawczynski
28.02 20:56
Odp: Kijek #4 +cały zestaw do suchej?
[1]
huba
28.02 21:19
Odp: Kijek #4 +cały zestaw do suchej?
[0]
jakub krawczynski
28.02 21:30
Odp: Kijek #4 +cały zestaw do suchej?
[5]
PB
01.03 13:52
Odp: Kijek #4 +cały zestaw do suchej?
[0]
Szymon K
01.03 15:11
Odp: Kijek #4 +cały zestaw do suchej?
[3]
krzyś
01.03 19:06
Odp: Kijek #4 +cały zestaw do suchej?
[2]
PB
02.03 15:22
Odp: Kijek #4 +cały zestaw do suchej?
[1]
Szymon K
02.03 19:58
Odp: Kijek #4 +cały zestaw do suchej?
[0]
Tomek Wielgus
02.03 21:21
Jak batson to gdzie?
[1]
Łukasz Kozub
03.03 18:37
Odp: Jak batson to gdzie?
[0]
Tomek Wielgus
03.03 18:57
jakie wodery ????????????????
[3]
Bolek
26.02 13:07
Odp: jakie wodery ????????????????
[0]
tomek s
26.02 17:56
Odp: jakie wodery ????????????????
[0]
perkoz3
26.02 18:02
Odp: jakie wodery ????????????????
[0]
Piotr Widelka
27.02 12:51
Kącik muchowy
[13]
Pawel P
25.02 15:40
Odp: Kącik muchowy
[9]
Jacek Jóźwiak
25.02 16:14
Odp: Kącik muchowy
[8]
Pawel P
25.02 16:50
Odp: Kącik muchowy
[7]
Janusz Kitowski
25.02 18:26
Odp: Kącik muchowy
[0]
Pawel P
25.02 20:17
Odp: Kącik muchowy
[0]
Jacek Jóźwiak
25.02 20:27
Odp: Kącik muchowy
[3]
perkoz3
26.02 18:38
Odp: Kącik muchowy
[1]
tijo
26.02 18:53
Odp: Kącik muchowy
[0]
Pawel P
26.02 20:13
Odp: Kącik muchowy
[0]
Janusz Kitowski
26.02 20:24
Odp: Kącik muchowy
[0]
perkoz3
26.02 22:19
Odp: Kącik muchowy
[1]
venom
25.02 18:46
Odp: Kącik muchowy
[0]
Jacek Jóźwiak
25.02 22:17
Odp: Kącik muchowy
[0]
Hubert Brągiel
27.02 09:24
Nawinięcie sarny?
[8]
krzyś
23.02 19:54
Odp: Nawinięcie sarny?
[1]
marek madejczyk
23.02 20:34
Odp: Nawinięcie sarny?
[0]
krzyś
23.02 20:44
Odp: Nawinięcie sarny?
[3]
Tom.k
23.02 20:35
Odp: Nawinięcie sarny?
[2]
Tom.k
23.02 20:41
Odp: Nawinięcie sarny?
[1]
marek madejczyk
23.02 21:04
A miniaturki?
[0]
Tom.k
24.02 12:34
Odp: Nawinięcie sarny?
[1]
dejv
23.02 22:56
Odp: Nawinięcie sarny?
[0]
krzyś
24.02 07:56
nimfki quillowe
[5]
Tom.k
23.02 09:04
Odp: nimfki quillowe
[2]
Kuba Chruszczewski
23.02 13:43
Odp: nimfki quillowe
[1]
Tom.k
23.02 13:50
Odp: nimfki quillowe
[0]
Tom.k
24.02 08:02
Odp: nimfki quillowe
[1]
Piotr Widelka
24.02 10:29
Odp: nimfki quillowe
[0]
Tom.k
24.02 10:45
Team Dragon 275/4-5 AFTM
[2]
Bartłomiej Sijka
22.02 17:19
Team Dragon
[5]
Lesław
22.02 10:23
Odp: Team Dragon
[4]
Tom.k
22.02 12:54
Odp: Team Dragon
[0]
Tom.k
22.02 13:01
Odp: Team Dragon
[2]
Lesław
22.02 14:21
Odp: Team Dragon
[1]
Tom.k
22.02 14:33
Odp: Team Dragon
[0]
Lesław
22.02 14:47
Linka SA Mastery Trout
[0]
Waldi
21.02 20:21
co sądzicie na temat Scott G 9" #5
[8]
catstiwens
21.02 19:18
Czy ktoś ma kołowrotek SA System 1 ?
[0]
catstiwens
21.02 19:13
jaka linka???(proszę o pomoc)
[1]
Bartłomiej Sijka
21.02 16:00
Jak jest wreszcie z tym Taimieniem?
[26]
krzyś
21.02 12:10
Odp: Jak jest wreszcie z tym Taimieniem?
[5]
dejv
21.02 20:52
Odp: Jak jest wreszcie z tym Taimieniem?
[4]
Darek W
21.02 21:51
Odp: Jak jest wreszcie z tym Taimieniem?
[0]
huba
21.02 22:13
Odp: Jak jest wreszcie z tym Taimieniem?
[0]
Krzysztof Rydel
22.02 15:47
Odp: Jak jest wreszcie z tym Taimieniem?
[0]
venom
22.02 16:33
Odp: Jak jest wreszcie z tym Taimieniem?
[0]
karlik
23.02 17:46
Odp: Jak jest wreszcie z tym Taimieniem?
[0]
Marek Bienias
21.02 21:56
Odp: Jak jest wreszcie z tym Taimieniem?
[8]
Pyo
21.02 22:32
Odp: Jak jest wreszcie z tym Taimieniem?
[7]
krzyś
21.02 23:26
Odp: Jak jest wreszcie z tym Taimieniem?
[0]
Krzysztof Rydel
22.02 13:59
Odp: Jak jest wreszcie z tym Taimieniem?
[5]
Waldi
23.02 08:38
Odp: Jak jest wreszcie z tym Taimieniem?
[4]
krzyś
23.02 17:40
Odp: Jak jest wreszcie z tym Taimieniem?
[3]
Waldi
24.02 08:30
Odp: Jak jest wreszcie z tym Taimieniem?
[2]
krzyś
26.02 19:23
Odp: Jak jest wreszcie z tym Taimieniem?
[0]
koklusz
26.02 22:38
Odp: Jak jest wreszcie z tym Taimieniem?
[0]
Waldi
27.02 19:23
Odp: Jak jest wreszcie z tym Taimieniem?
[1]
Szymon K
22.02 14:20
Odp: Jak jest wreszcie z tym Taimieniem?
[0]
Pyo
23.02 16:38
Odp: Jak jest wreszcie z tym Taimieniem?
[3]
tomek s
22.02 17:21
Odp: Jak jest wreszcie z tym Taimieniem?
[2]
venom
22.02 17:49
Odp: Jak jest wreszcie z tym Taimieniem?
[1]
tomek s
22.02 18:41
Odp: Jak jest wreszcie z tym Taimieniem?
[0]
krzyś
22.02 19:18
Odp: Jak jest wreszcie z tym Taimieniem?
[1]
Artur@
22.02 17:44
Odp: Jak jest wreszcie z tym Taimieniem?
[0]
Tom.k
22.02 20:11
Odp: Jak jest wreszcie z tym Taimieniem?
[1]
tomek s
23.02 06:15
Odp: Jak jest wreszcie z tym Taimieniem?
[0]
Krzysztof Rydel
23.02 09:32
wąż strażacki
[5]
bartek m
20.02 19:00
- zwinięty wątek,
- rozwinięty wątek.
[następne 20 wątków]
: :
[poprzednie 20 wątków]
Copyright © flyfishing.pl since 1999
FlyFishing.pl is maintained by
Taimen.com - international fly-fishing shop
and
Taimen.pl - Polish fly-fishing shop