f l y f i s h i n g . p l 2025.12.25
home | artykuły | forum | komis | galerie | katalog much | baza | guestbook | inne | sklep | szukaj
FORUM  WĘDKARSTWA  MUCHOWEGO
Email: Hasło:
Zaloguj automatycznie przy każdej wizycie:
Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś: Załóż konto

Ostani post! Temat: Odp: Do ZO Krosno - powrót do starych przepisów?. Autor: trouts master. Czas 2025-12-23 21:33:48.


poprzednia wiadomosc Odp: LIPIEN : : nadesłane przez Arek (postów: ) dnia 2003-03-04 11:44:48 z *.gdansk.cvx.ppp.tpnet.pl
  witam,
W zeszlym roku, koledzy łowiąc na sprawdzonych odcinkach z lat wcześnieszych, jako bazę wypadową traktowali były kołchoz , a obecnie wypalarnię węgla drzewnego znajdującą się za Krasnolesem / miejscowość 15 km od granicy / . Z niej jest ok 500m do rzeki, a w okresie letnim, rosjanie pracują na okrągło - bez gaszenia urządzeń. Rozbicie namiotu, nie stanowi wiec problemu, a i bezpieczeństwo jest napewno wieksze - "w razie niemca" . Dojazd do tej manufakturki, to droga leśna, ok. 5-6 km za Krasnolesem, jadąc w stronę Czistych Prudów. Jest to bodajże 2, lub 3 droga w lewo od wymienionego miasteczka, utwardzona obecnie żużlem.
Łowiąc 8-9 lat temu pozostawialismy samochód bez najmniejszego problemu w kazdym miejscu nad wodą, gdzie mozna było dojechać. Bardzo fajne miejscówki sa przy samej drodze z Krasnolesja do Radużnych vel' Radużnojnych - nie jestem pewien nazwy.Praktycznie 20 km wzdłuż rzeki, a nawet jeśli znika z pola widzenia , to pozostaje w nie wiekszej odległosci od drogi jak kilometr.Od 1994 roku nie byłem, ale znajomi wracają nad tą śliczną wodę, rokrocznie.
Tyle mogę pomóc .
pozdrawiam - Arek
  [Powrót do Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem]    
 
Nadawca
Data
  Odp: LIPIEN [0] 04.03 16:29
  Odp: LIPIEN [0] 06.03 21:47
       


Copyright © flyfishing.pl since 1999
FlyFishing.pl is maintained by Taimen.com - international fly-fishing shop and Taimen.pl - Polish fly-fishing shop