 |
Odp: Muchy z obozu pracy niewolniczej
: : nadesłane przez
Michał O. (postów: 907) dnia 2010-01-05 11:39:33 z *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
|
powiedz to babci co ma 700 zł rynty i musi kupic pare ton na zime a zapowiada sie ciezka. A patrzac na 13letnie pijane upalone trawa angielskie dzieciaki robiace brzuchy swoim dziewczynom to mysle ze praca w kopalni by im nie zaszkodzila. To nie kwestia dzieci ale faktu ze nasz wegiel jest drozszy od tego z AUSTRALII ktory trzeba tu jeszcze dowiezc. Ciekawe czemu?
Babcia miala cale zycie na to by pokierowac swoimi losami (takze finansowymi) czego nie mozna powiedziec o dzieciach w afryce czy chinach ktore nie mają wyboru bo dzieci i ryby glosu nie mają, szczegolnie tam gdzie sie je traktuje jako mięso armatnie.
Co do węgla z australii to się nie wypowiadam bo tam raczej dzieci to jego wydobycia się nie "uzywa" ale sprawdzę sobie to info merytorycznie czy aby nie sciemaniasz.
pzdr
M
O
|
|
[Powrót do
Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem] |
|
|
|
|
Nadawca
|
Data |
|
Brak odpowiedzi na ten list.
Zobacz następną wiadomość.
|
|
|
|
|
|
|