| |
w Wraszawie chcieli 130 PLN za kapkie - nie wiem jakiej klasy..co gorsza, nie rozumiem dlaczego nie chą podzielić kapki na mniejsze części, i np. pakowac po kilkanaście piórek - byłoby taniej i z pewnością szybciej by się sprzedawało...
co ciekawe - sierść sarny, czy jelenia była podzielona na kawałki w cenie po 3,4 PLN - na pare muddlerów stykłoby..
|