f l y f i s h i n g . p l 2025.09.17
home | artykuły | forum | komis | galerie | katalog much | baza | guestbook | inne | sklep | szukaj
FORUM  WĘDKARSTWA  MUCHOWEGO
Email: Hasło:
Zaloguj automatycznie przy każdej wizycie:
Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś: Załóż konto

Ostani post! Temat: Odp: Brennica okjazja do rewitalizacji. Autor: Robert Kostecki. Czas 2025-09-16 08:26:34.


poprzednia wiadomosc Odp: O co chodzi w regulaminie... : : nadesłane przez Tomasz Płonka (postów: 796) dnia 2007-12-30 11:30:24 z *.internetdsl.tpnet.pl
  Nigdy nie dzieliłem wędkarzy na ; muszkarzy i resztę, masz kolego chyba jakiś kompleks.
Pozdrawiam Zbyszek


Bez przerwy mi udowadniasz szkodliwość spinningu i samych spinningistów dla wód. To ty dzielisz właśnie wędkarzy na etycznych mucharzy i barbarzyńską resztę. Wrzuć trochę na luz i nie przypisuj mi twierdzeń, których nie napisałem. Czy forum dyskusyjne musi być miejscem gdzie się wyładowuje stresy? Bardzo cię proszę, nie przesadzaj.
Na podstawie jakiś przykładów wybiórczych piszesz o ogóle. Wybacz, ale to ja głównie łowię na spinning a okazyjnie na muchę, to ja tych ludzi spotykam nad wodą, w necie, wiem że chętnie zapłacą za OS i wiem że nie będą go własnymi siłami organizować. Napisałem dlaczego i ja też nie będę kolaborował z PZW i tracił własnego czasu. Zapłacę tym co mają tytuł prawny do takiego łowiska i już. I wyraźnie napisałem że wiem o szlachetnych pobudkach, którymi ci ludzie się kierują w stosunku do wód. Zaś w stosunku do ludzi już nie.
  [Powrót do Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem]    
 
Nadawca
Data
  Brak odpowiedzi na ten list. Zobacz następną wiadomość.    
       


Copyright © flyfishing.pl 2002
wykonanie focus