f l y f i s h i n g . p l 2025.08.26
home | artykuły | forum | komis | galerie | katalog much | baza | guestbook | inne | sklep | szukaj
SPRZĘTOWE  FORUM  WĘDKARSTWA  MUCHOWEGO
Email: Hasło:
Zaloguj automatycznie przy każdej wizycie:
Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś: Załóż konto

Ostani post! Temat: Odp: Linki/głowice do rzutów kotwiczonych do wędek jednoręcznych. Autor: majcher. Czas 2025-08-26 13:16:38.


poprzednia wiadomosc Odp: klejenie woderów - czym? : : nadesłane przez Łukasz Bartosiewicz (postów: 575) dnia 2015-04-16 12:30:38 z *.ssp.dialog.net.pl
  Kilka par też już kiedyś próbowałem podklejać i nigdy na za na długo to nie starczało.

Dlatego tym razem chciałem uniknąć szukania konkretnego miejsca i zalać to wszystko jakąś gumą z naddatkiem (szwy włącznie z naklejoną gumą).

Kiedyś próbowałem jeszcze następującej metody. Spodnie na drugą stronę, do środka lampka/latarka i świecenie po całej tkaninie i szwach - najlepiej w ciemnym pomieszczeniu. Widać było wszystkie niedoskonałości.
Tylko w tym modelu jest dodatkowo naklejona guma od zewnątrz, a w środku dodatkowa taśma na całej długości szwów (taśma się trzyma i nie specjalnie gdziekolwiek odstaje).

Pokombinuję, dzięki za rady.
  [Powrót do Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem]    
 
Nadawca
Data
  Brak odpowiedzi na ten list. Zobacz następną wiadomość.    
       


Copyright © flyfishing.pl 2002
wykonanie focus