f l y f i s h i n g . p l 2025.12.23
home | artykuły | forum | komis | galerie | katalog much | baza | guestbook | inne | sklep | szukaj
FORUM  WĘDKARSTWA  MUCHOWEGO
Email: Hasło:
Zaloguj automatycznie przy każdej wizycie:
Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś: Załóż konto

Ostani post! Temat: Odp: Do ZO Krosno - powrót do starych przepisów?. Autor: mart123. Czas 2025-12-23 20:48:04.


poprzednia wiadomosc Odp: Jeszce o narzędziach muchowych - inne spojrzenie : : nadesłane przez jaro (postów: ) dnia 2003-04-10 11:43:50 z *.gazeta.pl
  Zdjęcie postarami przedstawić na forum - to troche potrwa (najpierw muszę zrobić porządek) Jesli Pan Maciek się zgodzi to przygotuje też jakiś artykuł o warsztacie muchowym.
Z tułowiami bywa różnie - zależy od konkretnego wzoru. Tak na szybko mogę podać kilka sposobów: na igle wyciąganej z tułowia, na dodatkowym trzonku haczyka z odłamanym kolankiem, na specjalnych wysięgnikach mocowanych do imadła, wtedy mogę budować tułów na żyłce, na sierści, na stosinie pióra - generalnie na miękkich materiałach.
  [Powrót do Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem]    
 
Nadawca
Data
  Odp: Jeszce o narzędziach muchowych - inne spojrzenie [0] 10.04 12:31
       


Copyright © flyfishing.pl since 1999
FlyFishing.pl is maintained by Taimen.com - international fly-fishing shop and Taimen.pl - Polish fly-fishing shop