f l y f i s h i n g . p l 2025.12.25
home | artykuły | forum | komis | galerie | katalog much | baza | guestbook | inne | sklep | szukaj
FORUM  WĘDKARSTWA  MUCHOWEGO
Email: Hasło:
Zaloguj automatycznie przy każdej wizycie:
Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś: Załóż konto

Ostani post! Temat: Odp: Do ZO Krosno - powrót do starych przepisów?. Autor: trouts master. Czas 2025-12-23 21:33:48.


poprzednia wiadomosc Odp: O Regionalnej Radzie Prezesów Okręgów : : nadesłane przez bdresler (postów: ) dnia 2003-02-26 02:28:10 z *.rzeszow.cvx.ppp.tpnet.pl
  Widzę, że Towarzysz Sekretarz szybko przeszedł na "Ty". Ja jednak zostanę przy bardziej oficjalnej formie, "brudzia" nie piliśmy i na pewno pić nie będziemy!
Przeczytałem odpowiedź i jak zwykle nie zrozumiałem wywodów Tow.Sekretarza. Czytuję czasami Wasze wypociny na tym forum i zauważyłem, że nigdy nie odpowiadacie wprost na zadane Wam pytanie, zawsze tak zagmatwacie sprawę, że nie ma to związku z sednem. Zresztą tak jak i w Waszej działalności w ZO Rzeszów! Na pewno wiecie Tow.Sekretarzu co myślą o Was wędkarze (czyli członkowie PZW) w Rzeszowie! I nie tylko, wg słów kilku działaczy z Krosna i Przemyśla jesteście "super betonem" i specem od mącenia!!!!! Po raz kolejny "wyprodukowaliście się" na Walnym Zebraniu w Kole PZW nr8 (i ręczę Wam, że ostatni) gdzie m.in.:
- oprócz różnych OGÓLNYCH bzdur wygłaszanych jako URZĘDNIK ZO PZW,
- nazwaliście jednego z członków Koła PZW nr 8 obecnego na zebraniu po imieniu i nazwisku "KŁUSOWNIKIEM" nie mając na to ŻADNEGO dowodu i macie szczęscie, że go uspokoili, bo doszło by do linczu,
- stwierdziliście, że to WY, TOW.SEKRETARZU ZAŁATWILIŚCIE odszkodowanie dla Krosna za zamknięcie Myczkowiec w grudniu 2002- dobrze, że słuchali Was sami "spławikowcy" i nic o Sanie XII 2002 nie słyszeli.
Wcisnęliście się na to Forum (n.b. "Fly") "psim swędem" przy okazji jakiejś tam dyskusji o czymś tam, "błyszcząc" czymś tam o czymś tam a w gruncie rzeczy NICZYM O NICZYM Tow. Sekretarzu! Nie macie ani wykształcenia ani praktyki w terenie (nad wodą) ani innej, ani niczego innego oprócz powierzchownego, pobierznego oczytania- jesteście po prostu URZĘDNIKIEM!!! I to w czasie pracy, za nasze podatników pieniądze (wystarczy spojrzeć na daty i godziny wysyłania waszych wypocin!). Chciałbym, żeby wędkarze tu bywający wiedzieli, że Tow. Sekretarz ZO Rzeszów Leszek Dąbal jest osobą NIEODPOWIEDZIALNĄ! I wszystko, co tutaj pisane przez niego przeczytaliście MA SIĘ NIJAK DO RZECZYWISTOŚCI!
WZYWAM TOWARZYSZA SEKRETARZA LESZKA DĄBALA DO SKONTAKTOWANIA SIĘ Z N/W OSOBAMI pod nr tel. podanymi poniżej w celu spotkania, omówienia spraw m. in."Prokuskigate" jak również innych, w które jest Tow.Sekretarz zamieszany i nie wywlekania ich na forum ogólnopolskie! Bo czy to interesuje kolegów z Piły, Suwałk czy Starogardu? Wątpię! Wiecie dobrze Tow.Sekretarzu, że Wasze czasy się kończą, czasy "betonów", "kolesiów" i Wasze osobiście!
- 8575159- Bogdan Dresler,
- 8553727- Paweł Gontarz,
- 0600284757- Przemek Zawada.
Zadałem Wam 3 proste pytania i oczekiwałem na 3 proste odpowiedzi! Ale Wy jak zwykle zamąciliście! W TYM JESTEŚCIE NAPRAWDĘ DOBRY, jak mówią!!!
Odpowiem na "zarzuty" Tow.Sekretarza:
- nie pomieszało mi się nic: Wioś, Pioś czy inny skrót- jesteś URZĘDNIKIEM w Urzędzie Wojewódzkim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!,
- sam nie wiem, jaka jest odwieczna nienawiść Przemyśla i Krosna w stosunku do Rzeszowa. To mit-bzdura, którą Wy- działacze zasłaniacie swoją NIEUDOLNOSC!!!!!!
- w ZO Rzeszów NIE MA ŻADNYCH dokumentów z wystąpieniami do tamtejszych okręgów i ich odpowiedzi, BO ICH NIGDY NIE BYŁO!!! K Ł A M I E C I E Z P R E M E D Y T A C J Ą ,
Tow. Sekretarzu!!! Nie "mylicie się z prawdą" czy inne pierdoły ale KŁAMIECIE!!! I to z premedytacją, tzn. wysyłacie mnie (i innych zainteresowanych) do ZO Rzeszów wiedząc, że tam nic nie ma ale myśląc, że ja nie pójdę i nie sprawdzę!!! Mylicie się!!! Pani Dyrektor Iżela wszystko potwierdziła (mam nagranie, po A.Michniku nawet pod prysznic wchodzę na wszelki wypadek z włączonym dyktafonem),
- Wisłok w okolicach Przeworska GÓWNO MNIE INTERESUJE jak również spotkanie w Tarnobrzegu, finansowanie łowisk, Piotr Konieczny, stosunki Katowice- Bielsko, podział jakichś pieniędzy, darmowe wędkarstwo czy odbijana piłeczka!!!,
- NIGDY NIE BYŁEM komendantem powiatowym PSR ani SSR i niczego nie zmarnowałem, wręcz przeciwnie!!!,
- żeby być na zebraniu, trzeba znać datę i godzinę, Wy byliście, bo jesteście "DZIAŁACZEM"!!!

Uchwały walnego zgromadzenia członków koła PZW nr 8 podjęte dn.16.02.2003 przytoczę jutro, Tow.Sekretarzu!
Nie pozdrawiam
bdresler
-
  [Powrót do Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem]    
 
Nadawca
Data
  Brak odpowiedzi na ten list. Zobacz następną wiadomość.    
       


Copyright © flyfishing.pl since 1999
FlyFishing.pl is maintained by Taimen.com - international fly-fishing shop and Taimen.pl - Polish fly-fishing shop