f l y f i s h i n g . p l 2025.12.28
home | artykuły | forum | komis | galerie | katalog much | baza | guestbook | inne | sklep | szukaj
FORUM  WĘDKARSTWA  MUCHOWEGO
Email: Hasło:
Zaloguj automatycznie przy każdej wizycie:
Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś: Załóż konto

Ostani post! Temat: Odp: Do ZO Krosno - powrót do starych przepisów?. Autor: trouts master. Czas 2025-12-23 21:33:48.


poprzednia wiadomosc Odp: Wydra na woblera ? : : nadesłane przez Łukasz (postów: 253) dnia 2008-04-25 16:51:29 z *.ing.uj.edu.pl
  Ja mialem mewe srebrzysta. Odczepianie ptaszyska o rozpietosci skrzydel sporo ponad metr i dziobie jak kombinerki bylo dosc atrakcyjne. W koncu odcialem zylke.

Wziela na "samolowke". Lowiac z plazy, zdjalem przypon, nie zdejmujac z haka robala. Przypon zaczepilem petelka za wyrzucony na brzeg pniak aby go nie zgubic. No i to bydle wypatrzylo rosowke.... :)
  [Powrót do Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem]    
 
Nadawca
Data
  Brak odpowiedzi na ten list. Zobacz następną wiadomość.    
       


Copyright © flyfishing.pl since 1999
FlyFishing.pl is maintained by Taimen.com - international fly-fishing shop and Taimen.pl - Polish fly-fishing shop