f l y f i s h i n g . p l 2025.09.19
home | artykuły | forum | komis | galerie | katalog much | baza | guestbook | inne | sklep | szukaj
FORUM  WĘDKARSTWA  MUCHOWEGO
Email: Hasło:
Zaloguj automatycznie przy każdej wizycie:
Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś: Załóż konto

Ostani post! Temat: Odp: Brennica okjazja do rewitalizacji. Autor: Maciej Wilk. Czas 2025-09-18 23:10:49.


poprzednia wiadomosc Odp: Do ToBoki : : nadesłane przez ToBoki (postów: 142) dnia 2008-04-10 22:01:17 z *.leb.vectranet.pl
  Jeśli chce Pan dyskutować na temat praw autorskich to możemy. Jeśli na temat treści i zawartości zdjęcia lub jego kadru to nie będę. Miałem w tym swój cel.
Prawo cytatu dotyczy wyłącznie cytatów w dosłownym brzmieniu i wyłącznie fragmentów a nie cytatów zmodyfikowanych.
Zdjęcie jest zawsze niepodzielną całością, więc reguła cytatu jego nie dotyczy, tym bardziej, jeśli zostało zmodyfikowane a w komentarzu zmienia się całkowicie znaczenie i interpretację. Jako, że zdjęcie prezentuje swoją treść jedynie w całości, w każdym wypadku na jego publikację musi być zgoda autora. Zmiana wycinanie fragmentów jest niestety niezgodne z prawem tak samo jak publikacja.
Co do nazwiska to nie ma obowiązku podpisywania się nazwiskiem. Jest ono znane administratorowi i to wystarczy.
Pozdrawiam.
  [Powrót do Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem]    
 
Nadawca
Data
  Brak odpowiedzi na ten list. Zobacz następną wiadomość.    
       


Copyright © flyfishing.pl 2002
wykonanie focus