f l y f i s h i n g . p l 2025.09.17
home | artykuły | forum | komis | galerie | katalog much | baza | guestbook | inne | sklep | szukaj
FORUM  WĘDKARSTWA  MUCHOWEGO
Email: Hasło:
Zaloguj automatycznie przy każdej wizycie:
Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś: Załóż konto

Ostani post! Temat: Odp: Brennica okjazja do rewitalizacji. Autor: Robert Kostecki. Czas 2025-09-16 08:26:34.


poprzednia wiadomosc Odp: Durzy problem z małą rzeczom!!! : : nadesłane przez The_End (postów: 1035) dnia 2007-12-16 15:10:08 z *.icpnet.pl
  Jeden z naszych kolegów doradził mi wcześniej używanie ciężkich nimf a ja jako mało doświadczony mam durzy problem z rzucaniem ciężkimi przynętami i niewiem jak go zlikwidować za odpowiedzi z góry dziękuje i pozdrawiam.
Cienszkimi nimfami łowi sie na krutko " pod kijem" bez wykonywania dalekich żótuf, to tzw. krutka albo "polska" nimfa.
Masa takiej móchy dośc skutecznie óniemorzliwia wykonanie poprawnego żutu chociasz pszy odrobinie wprawy daje sie to zrobici.
posdrawiam
Marian

Marian popełniłeś błędy ortograficzne:
zamiast: naszych, ciężkich, góry, dziękuje, móchy powinno być naszyh, ciężkih, gury, dzienkóje, móhy
Sorki, że poprawiam, ale strasznie mnie to razi
Pozdrawiam
  [Powrót do Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem]    
 
Nadawca
Data
  Odp: Durzy problem z małą rzeczom!!! [0] 16.12 15:15
  Odp: Durzy problem z małą rzeczom!!! [0] 16.12 15:19
  Odp: Durzy problem z małą rzeczom!!! [0] 16.12 15:20
  Odp: Durzy problem z małą rzeczom!!! [1] 16.12 15:32
  Odp: Durzy problem z małą rzeczom!!! [0] 16.12 15:37
  Odp: Durzy problem z małą rzeczom!!! [0] 17.12 13:38
       


Copyright © flyfishing.pl 2002
wykonanie focus