f l y f i s h i n g . p l 2025.09.16
home | artykuły | forum | komis | galerie | katalog much | baza | guestbook | inne | sklep | szukaj
FORUM  WĘDKARSTWA  MUCHOWEGO
Email: Hasło:
Zaloguj automatycznie przy każdej wizycie:
Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś: Załóż konto

Ostani post! Temat: Petycja w sprawie retencji w lasach. Autor: Tomek B81. Czas 2025-09-15 22:39:07.


poprzednia wiadomosc Odp: Skandal : : nadesłane przez strimer1 (postów: 207) dnia 2007-08-17 20:20:22 z *.neoplus.adsl.tpnet.pl
  Więc to ma być pozytywna informacja dla wędkarzy ???
Dla mnie to jest złe rozwiązanie. I jak pisałem wcześniej cieszą się pewnie ci co wykupili pozwolenie na kolejne 40 dni wędkowania.
Proszę mi powiedzieć co mają teraz zrobić wędkarze, którzy mają w tej chwili odnotowane w rejestrze np. 38 wejść do wody ????

Nawiązując do pierwszego postu, w którym Pan pisał cytuję :

Na stronie ZO PZW Krosno brak jest do tej pory informacji o unieważnieniu ograniczenia ilości 40 dni dni połowu.

w odpowiedzi na mój piszę Pan już co innego, co jest sprzeczne z tym cytatem powyżej. W jednym jest o wejściach na wodę, a w drugim o pieniądzach.


  [Powrót do Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem]    
 
Nadawca
Data
  Odp: Skandal [2] 17.08 20:39
  Odp: Skandal [1] 18.08 12:32
  Odp: Skandal [0] 21.08 08:33
       


Copyright © flyfishing.pl 2002
wykonanie focus