f l y f i s h i n g . p l 2025.12.22
home | artykuły | forum | komis | galerie | katalog much | baza | guestbook | inne | sklep | szukaj
FORUM  WĘDKARSTWA  MUCHOWEGO
Email: Hasło:
Zaloguj automatycznie przy każdej wizycie:
Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś: Załóż konto

Ostani post! Temat: Odp: Do ZO Krosno - powrót do starych przepisów?. Autor: mart123. Czas 2025-12-22 18:17:32.


poprzednia wiadomosc Odp: Zarobki Społ. Straży Rybackiej - a prawo. : : nadesłane przez JAKUB JANUŁA (postów: 315) dnia 2007-02-16 23:51:06 z *.neoplus.adsl.tpnet.pl
  cCHLOPIE...CZYTAJ I MYSL A NIE TYLKO ZUCAJ GLUPIE TEKSTY. NAWET STRAZNIK PSR MOZE PO PRACY BYC STRAZNIKIEM SSR...Z TEGO POWODU MA ZREZYGNOWAC Z PENSJI?
NAWET JESLI JAKIS STRAZNIK SSR MA KORZYSCI Z TEGO ZE CHODZI I PILNUJE WODY TO BARDZO DOBRZE BO PSR NIE DA RADY SAMA NIC ZDZIALAC.
TY ZAMIAST KRZYCZEC, SIAC FERMENT ITD WEZ SIE DO ROBOTY BO JAK CZYTAM TAKIE POSTY I WIDZE ZE TY TYLKO WYMAGASZ A NIC OD SIEBIE TO MI SIE CHCE WYMIOTOWAC....PRZECZYTAJ, POMYSL, POMYS, POMYSL, NAPISZ A NIE DOSZUKUJ SIE PRZEKRETOW

PS.przeprasazm za duze litery ale sie wkurzylem takimi idiotyzmami
pozdrawiam kuba
  [Powrót do Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem]    
 
Nadawca
Data
  Brak odpowiedzi na ten list. Zobacz następną wiadomość.    
       


Copyright © flyfishing.pl since 1999
FlyFishing.pl is maintained by Taimen.com - international fly-fishing shop and Taimen.pl - Polish fly-fishing shop