f l y f i s h i n g . p l 2025.09.12
home | artykuły | forum | komis | galerie | katalog much | baza | guestbook | inne | sklep | szukaj
FORUM  WĘDKARSTWA  MUCHOWEGO
Email: Hasło:
Zaloguj automatycznie przy każdej wizycie:
Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś: Załóż konto

Ostani post! Temat: Brennica okjazja do rewitalizacji. Autor: Robert Kostecki. Czas 2025-09-12 12:01:05.


poprzednia wiadomosc Odp: Muszkarstwo czy flyfishing? : : nadesłane przez joker (postów: 13) dnia 2007-01-14 16:40:49 z *.centertel.pl
  http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=msg&th=1899&start=0&

Tu padło stwierdzenie krajowy flyfishing.
Nic nie mam do używania terminów obcojęzycznych, tym bardziej, że wędkarstwo niemal w każdej formie rozwinęło się wcześniej poza naszym krajem. Ale nic na siłę, jak wspomniał poprzednik.
Muszkarstwo nie podległo w ciągu ostatnich lat znacznym modyfikacjom, tak jak spinning. Tu jest prościej, dzięki jednemu tylko rodzajowi przynęty, czyli muchy i metody jej prezentacji za pomocą sznura. Więc rewolucji już raczej nie będzie. To też bardzo ciągnie mnie do muszkarstwa, piękno prostoty i finezji. Mam nadzieje, że nie zmienię zdaniawraz z praktyką.

  [Powrót do Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem]    
 
Nadawca
Data
  Odp: Muszkarstwo czy flyfishing? [0] 14.01 18:03
       


Copyright © flyfishing.pl 2002
wykonanie focus