f l y f i s h i n g . p l 2025.12.27
home | artykuły | forum | komis | galerie | katalog much | baza | guestbook | inne | sklep | szukaj
FORUM  WĘDKARSTWA  MUCHOWEGO
Email: Hasło:
Zaloguj automatycznie przy każdej wizycie:
Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś: Załóż konto

Ostani post! Temat: Odp: Do ZO Krosno - powrót do starych przepisów?. Autor: trouts master. Czas 2025-12-23 21:33:48.


poprzednia wiadomosc Odp: Odnośnie kwestii zarybień. : : nadesłane przez Leszek (postów: ) dnia 2002-08-29 06:50:56 z *.rzeszow.sdi.tpnet.pl
  Możemy krytykować na forum kłusownictwo, chamstwo czy inne negatywne zachowania ale tylko jeżeli dotyczą ICH.
Jeżeli to trafi się NAM to be, wara od nas my jesteśmy cacy.
Jeśli piszę o braku obrębów ochronnych które są wymagane prawem to odpowiadacie że dużo łowi się ryb w Sanie, jeżeli kolega pisze o niekontrolowanym powstawaniu stawów rybnych i piętrzeń wody na Sanie to Pan Konieczny że się nie zarybia bo się chroni naturalną populację pstrąga, tylko gdzie on się będzie wycierał.
Mówiła baba do obrazu itd.
Do Pana Koniecznego nic nie mam i nie jego się czepiam, jemu tylko się wymknęło o niewymiarowych lipieniach i pstrągach.
Całą winę ponosi Zarząd ZO bo to on stanowi prawo w Okręgu i sędzia główny zawodów
Przepisy jasno określają że ryba chroniona po złowieniu ma być natychmiast wypuszczona do wody, nie ma tam żadnego ale i miejsca na interpretacje.
pozdrawiam Leszek

  [Powrót do Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem]    
 
Nadawca
Data
  Brak odpowiedzi na ten list. Zobacz następną wiadomość.    
       


Copyright © flyfishing.pl since 1999
FlyFishing.pl is maintained by Taimen.com - international fly-fishing shop and Taimen.pl - Polish fly-fishing shop