f l y f i s h i n g . p l 2025.09.05
home | artykuły | forum | komis | galerie | katalog much | baza | guestbook | inne | sklep | szukaj
FORUM  WĘDKARSTWA  MUCHOWEGO
Email: Hasło:
Zaloguj automatycznie przy każdej wizycie:
Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś: Załóż konto

Ostani post! Temat: Odp: Armagedon na Brennicy!! Protest 06.09. Sobota. Autor: Arkadiusz Mikrut. Czas 2025-09-04 11:58:35.


poprzednia wiadomosc Odp: CZYŻBY KOLEJNA AFERA? : : nadesłane przez piotr zieleniak (postów: 663) dnia 2006-09-11 20:44:13 z *.internetdsl.tpnet.pl
  Jestem z Lublina i płacę na zamojskie wody składkę. Nie widzę w tym nic dziwnego ,otóż Lublin ze swoimi pustymi rzekami nie ma nic do zaoferowania wędkarzom z Zamościa a szkoda. Natomiast nie mogę się zgodzić co do rybności rzek zamojskich, przynajmniej Wieprz i Por to już cień dawnej świetności. W Wieprzu trafiają się pojedyńcze lipienie i to raczej jednego rocznika ( duże po nawet 45 cm) co nie wróży dobrze na przyszłość. Pstrągi wymiarowe są zjedzone a małych faktycznie jest sporo. Oczywiście łowi się pojedyńcze duże ale to tak po jednym na rok albo i wcale. Wieprz to wyjątkowa rzeka posiada szybko rosnącą populację pstrągów takie po trzydzieści cm. to dzieci i jeszcze się nie wycierają . Sądzę, że gdyby na tych wodach wymiar był podniesiony do 40 cm. to i wiele więcej ryb przystąpiloby do tarła i magia dużych pstrągów w rzece bez wątpienia zadowoliłaby wędkarzy. Tym bardziej, że większość stale tam łowiących wędkarzy wypuszcza te mniejsze a trzydziestaki są zagrożone przez przyjezdnych co to chcą odbić dodatkową stówę.
  [Powrót do Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem]    
 
Nadawca
Data
  Odp: CZYŻBY KOLEJNA AFERA? [0] 12.09 09:02
       


Copyright © flyfishing.pl 2002
wykonanie focus