f l y f i s h i n g . p l 2025.08.22
home | artykuły | forum | komis | galerie | katalog much | baza | guestbook | inne | sklep | szukaj
FORUM  WĘDKARSTWA  MUCHOWEGO
Email: Hasło:
Zaloguj automatycznie przy każdej wizycie:
Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś: Załóż konto

Ostani post! Temat: Odp: No kill Soła WG-Żywiec. Autor: Forest-Natura. Czas 2025-08-22 01:37:56.


poprzednia wiadomosc Odp: Górna Wda. : : nadesłane przez Andrzej Parys (postów: 1) dnia 2006-04-14 12:28:27 z *.alstom.pl
  Ku pokrzepieniu serc. ONI wrócą i to od września.Tak niesie wieść gminna.
Brak jest jednak precyzyjnego określenia dokąd w górę od Wojtala mają kopać. A tak dla uściślenia tam pracowały do 5.04 br dwie koparki. Odcinek zabagniony czego efektem była całkowicie brudna woda poniżej i zamulenie większości rynien czy dołków. Jaki będzie skutek dla tarlisk poniżej Wojtala można bez trudu przewidzieć.
Tłumaczenie jest takie: obniżenie dna rzeki o 1m(trudno uwierzyć) i niedopuszczenie do zalewania łąk. Znam ten odcinek więcej niż dobrze, żadnej łąki a tym bardziej pola nie ma a na krótkim odcinku jest Rezerwat Przyrody Kamienne Kręgi (tam jeszcze nie kopali ale wszystko przed kopaczami).
A co w rzeczone sprawie ZO Gdańsk oprócz przerzutu ryb w 2004r( mieli kopać wcześniej)
pozdro
  [Powrót do Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem]    
 
Nadawca
Data
  Odp: Górna Wda. [0] 18.04 08:24
       


Copyright © flyfishing.pl 2002
wykonanie focus