f l y f i s h i n g . p l 2025.12.27
home | artykuły | forum | komis | galerie | katalog much | baza | guestbook | inne | sklep | szukaj
FORUM  WĘDKARSTWA  MUCHOWEGO
Email: Hasło:
Zaloguj automatycznie przy każdej wizycie:
Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś: Załóż konto

Ostani post! Temat: Odp: Do ZO Krosno - powrót do starych przepisów?. Autor: trouts master. Czas 2025-12-23 21:33:48.


poprzednia wiadomosc Odp: Do Mikołaja Hassa - Dewastacja Górnej Soły : : nadesłane przez Leszek (postów: ) dnia 2002-05-23 18:22:52 z *.rzeszow-pilsudskiego.sdi.tpnet.pl
  Jestem pracownikiem Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Rzeszowie i Sekretarzem ZO PZW w Rzeszowie.
Na początku czerwca mamy ogólnopolski turniej piłkarski Inspekcji w Zakopanem i porozmawiam o problemach Soły, ale najskuteczniejsze działania zawsze podejmują ludzie uparci, którzy nie mają układów z RZGW.
Zadeklarowałem pomoc i dotrzymam słowa. Natomiast pomoc prawną w sprawach karnych ma udzielić prokuratura i policja. Będziecie bronili majątku panstwa i te organy biorą za swoją pracę pieniądze, nie robią łaski. Inicjatywę musi też wykazać Zarząd Okręgu PZW, który będzie stroną w postępowaniu administracyjnym.
Proszę o nie stosowanie formy Pan na Forum, niepotrzebnie usztywnia wymianę poglądów.
pozdrawiam
Leszek
  [Powrót do Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem]    
 
Nadawca
Data
  Odp: Do Mikołaja Hassa - Dewastacja Górnej Soły [0] 24.05 13:52
       


Copyright © flyfishing.pl since 1999
FlyFishing.pl is maintained by Taimen.com - international fly-fishing shop and Taimen.pl - Polish fly-fishing shop