 |
Odp: do Pana Piotra Koniecznego!!
: : nadesłane przez
Piotr (postów: ) dnia 2005-04-21 19:05:25 z *.internetdsl.tpnet.pl |
|
Witam wszystkich zainteresowanych sprawą licencji zawodniczych i uczestnictwa w zawodach wyższej lub niższej rangi.
Jeśli chodzi o pytania Pana Dariusza M. to odpowiem że koła nie są do końca poinformowane w sprawie licencji. Działacze w Zarządzie Okręgu przesłali do prezesów kół formularze do wypełnienia jakie są potrzebne aby otrzymać licencję zawodniczą, oraz krótką notatkę z której wynika że Kapitanaty sportowe w kołach powinny być zastąpione sekcjami sportowymi przy kołach. Rozgrywane zawody o mistrzostwo kół - mistrzostwami sekcji przy kołach w danej dyscyplinie. W notatce tej jest zapis,że zawodnicy chcący uprawiać sport wędkarski na poziomie wyższym niż Okręgowy ( Klubowy) muszą posiadać licencje zawodnicze oraz być Członkami Klubu.
Na poziomie sekcji (Kół) oraz Klubu (Okręgu) licencje nie są wymagane.
Zapewniam że musi upłynąć jeszcze trochę wody w Sanie aby na poziomie Kół sprawy te zostały uporządkowane i czy jest sens tworzyć sekcję dla przykładowo jednego zawodnika, można to nazwać sztuką dla sztuki. A Pan Darek pisząc że u niego w kole nic nie wiedzą i że pytał skarbnika w kole, który skierował go z pytaniem do Pana Koniecznego moim zdaniem źle postąpił i obraża pozostałych członków swojego Koła. Skarbnik nie posiada takich takich informacji.
Więc Panie Darku wynika z tego że do póki nie zechce Pan wystartować w zawodach z cyklu GP Polski nie jest potrzebna taka licencja.
PS. Jeśli ma Pan jeszcze jakieś pytania w tym temacie bądź interesują Pana inne tematy proszę kierować pytania na adres strimer1@interia.pl
Pozdrawiam członek tego samego koła co Pan !!!!!!!
|
|
[Powrót do
Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem] |
|
|
|
|
Nadawca
|
Data |
|
Brak odpowiedzi na ten list.
Zobacz następną wiadomość.
|
|
|
|
|
|
|