f l y f i s h i n g . p l 2025.08.05
home | artykuły | forum | komis | galerie | katalog much | baza | guestbook | inne | sklep | szukaj
FORUM  WĘDKARSTWA  MUCHOWEGO
Email: Hasło:
Zaloguj automatycznie przy każdej wizycie:
Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś: Załóż konto

Ostani post! Temat: Polskie błystki znalezione w Szwecji. Autor: S. Cios. Czas 2025-08-04 09:26:47.


poprzednia wiadomosc Odp: Rozjechali unikatowe tarlisko ryb! : : nadesłane przez Marcin Paprocki (postów: ) dnia 2004-10-22 08:33:40 z *.neoplus.adsl.tpnet.pl
  Bez odpowiedzi??? ((

Pozdrawiam

Jurek Kowalski


Już już odpowiadam. Przepraszam ale miałem wczoraj nadzór w terenie i nie byłem przy komputerze przez cały dzień. Ale przynajmniej połowiłem sobie chwilkę popołudniu.


W wielu miejscach moimi artykułami posługiwali się Koledzy, drukując je i dyskutując na ich temat w swoich środowiskach,. Chciałbym o to samo porosić i Ciebie. O rozpowszechnienie tego zrozumienia. Wtedy wspólnie będziemy mogli cos zdziałać.


Mam to szczęście , że obracam się w towarzystwie wędkarzy, którzy myślą podobnie (ad. dyskusja). Pana artykuły rzeczywiście są bardzo interesujące i rzeczowe. Nie wiele mogę obiecać ale paru chłopakom je pokaże. O ile już ich nie znają. Pozdrawiam i ukłony Marcin
  [Powrót do Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem]    
 
Nadawca
Data
  Odp: Rozjechali unikatowe tarlisko ryb! [0] 22.10 09:11
       


Copyright © flyfishing.pl 2002
wykonanie focus