Odp: Cywilna odwaga!!!
: : nadesłane przez
Paweł (postów: ) dnia 2003-12-14 18:36:06 z *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl
Ja obliczyłem, że jeden miarowy lipień kosztował mnie w sezonie 2003 ok. 180,- zł. Czemu go więc nie zjeść, przy tej cenie smakuje niemalże jak kawior z jesiotra!!!
Pozdrawiam
PS. Liczę cenę karty, paliwa, żyłki, haków , materiałów BEZ wędek)