f l y f i s h i n g . p l 2026.01.21
home | artykuły | forum | komis | galerie | katalog much | baza | guestbook | inne | sklep | szukaj
FORUM  WĘDKARSTWA  MUCHOWEGO
Email: Hasło:
Zaloguj automatycznie przy każdej wizycie:
Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś: Załóż konto

Ostani post! Temat: Odp: Ostra zima - zamykać wodę zamiast apelować do sumień. Autor: Jan Drożdż. Czas 2026-01-21 18:59:52.


poprzednia wiadomosc Odp: jeżeli nie ma podanej definicji sznura : : nadesłane przez Hrabia Buczkowski (postów: 4080) dnia 2012-08-28 08:10:51 z *.wejherowo.vectranet.pl
  "W mojej opinii, jeżeli nie ma podanej definicji sznura (linki) muchowej, łowienie w sposób opisany przez kolegę nie będzie niezgodne z prawem"

W kodeksie karnym nie znajdziesz definicji samochodu i alkoholu, jednak gdy spowodujesz wypadek samochodem pod wpływem alkoholu, podlegasz karze pozbawienia wolności

I co, przed składem orzekającym zrobisz karpia i powiesz
Oj, nie wiedziałem, że to czym jadę to samochód a to co piłem to alkohol (pominąć kwestie pomroczności jasnej, urwania filmu lub wieku przedszkolnego)


  [Powrót do Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem]    
 
Nadawca
Data
  Brak odpowiedzi na ten list. Zobacz następną wiadomość.    
       


Copyright © flyfishing.pl since 1999
FlyFishing.pl is maintained by Taimen.com - international fly-fishing shop and Taimen.pl - Polish fly-fishing shop