| |
Za tydzień jadę po raz pierwszy na San w okolicach Leska (będzie to moje pierwsze górskkie muchowanie). Chciałbym poprosić stałych bywalców tego miejsca o garść porad. Jakie muchy (nastawiam się na suchą, ewentualnie mokra lub streamer - nimfa to jak narazie dla mnie czarna magia)? Parę sprawdzonych miejscówek. Mam szczególną ochotę spróbować złowić pstrąga na suchą, chociaż widzę, że woda ta zdominowana jest przez lipienie. Za wszystkie podpowiedzi z góry dziękuję.
|