Odp: szklaczek EGO - Wasze opinie
: : nadesłane przez
Krzysztof Dmyszewicz (postów: 9496) dnia 2015-01-13 12:47:08 z *.146.127.168.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wg ceny pszenicy i żyta, chleb powinien kosztować 35 groszy, a kosztuje 2,2 zł... ach ten świat