f l y f i s h i n g . p l 2025.08.29
home | artykuły | forum | komis | galerie | katalog much | baza | guestbook | inne | sklep | szukaj
SPRZĘTOWE  FORUM  WĘDKARSTWA  MUCHOWEGO
Email: Hasło:
Zaloguj automatycznie przy każdej wizycie:
Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś: Załóż konto

Ostani post! Temat: Odp: Linki/głowice do rzutów kotwiczonych do wędek jednoręcznych. Autor: majcher. Czas 2025-08-28 14:58:22.


poprzednia wiadomosc Odp: Po co wynaleziono 'super szybkie' wędki : : nadesłane przez faraon (postów: 1401) dnia 2014-11-12 23:33:33 z *.19-2.cable.virginm.net
  Przyjemnie dyskutowac z kims kto wie co robi.

Mam w rzutach pare luk, glownie z wyrzutem "bezposrednim", tzn. po stopniowym sciagnieciu linki do siebie podczas kuszenia ryb, podrywasz taka krotka juz linke (prawie nie ma glowicy poza szczytowka) z wody i z takiego wyjscia od razu robisz cast do przodu w odlegly upatrzony punkt bez rozwijania dlugosci glowicy.
Czesto mi sie to udawalo, tzn tylko udawalo, bo nie moge dopracowac elementow takiego cast-u, aby go powtarzac "na zadanie".
Nie mam pewnosci czy to aby nie ciezar glowicy rozlozony wzdluz wedziska (od kreciolka do szczytowki) nabiera pedu podczas wyrzutu i ciagnie reszte linki, czy to efekt pelnej paraboli podczas energicznego wymachu, a moze jedno i drugie na raz?
  [Powrót do Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem]    
 
Nadawca
Data
  Odp: Po co wynaleziono 'super szybkie' wędki [2] 14.11 22:09
  Odp: Po co wynaleziono 'super szybkie' wędki [1] 15.11 11:17
  Odp: Po co wynaleziono 'super szybkie' wędki [0] 15.11 18:40
       


Copyright © flyfishing.pl 2002
wykonanie focus