Odp: Zasady podczas brodzenia w rzece v. wywalenie, wywrotka
: : nadesłane przez
S. Cios (postów: 2238) dnia 2026-05-08 16:21:49 z *.localdomain
Dzięki Romku za życzenia.
Nie twierdzę, że pływanie z wędką ma same złe strony. Raz na jakiś czas trzeba się przecież umyć i
wykąpać. Zwłaszcza latem, gdy po dłuższym marszu w woderach woń okolicznych kwiatów zaczyna
ustępować naturalnym wypocinom.