f l y f i s h i n g . p l 2025.05.03
home | artykuły | forum | komis | galerie | katalog much | baza | guestbook | inne | sklep | szukaj
FORUM  WĘDKARSTWA  MUCHOWEGO
Email: Hasło:
Zaloguj automatycznie przy każdej wizycie:
Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś: Załóż konto

Ostani post! Temat: Odp: Tata. Autor: Krzysztof Dmyszewicz. Czas 2025-05-02 17:34:30.


poprzednia wiadomosc Odp: Polityka zarybieniowa PZW - operaty - straty : : nadesłane przez Krzysztof Dmyszewicz (postów: 9492) dnia 2016-12-13 20:55:36 z *.neoplus.adsl.tpnet.pl
  Największe szczęście to by było oczywiście wtedy, kiedy układ PZW - hodowcy był zły, a najlepiej jakby nikt nic nie zarabiał, a każdy zysk byłby nielegalny lub opodatkowany podatkiem 110%. Widzieć hodowcę który dokłada do interesu... ach jaki to musi być szczęśliwy widok w Polsce. Albo jak sobie sąsiad nogę łamie... skurczybykowi się należy przecież!

Jak można myśleć takimi kategoriami?

Ludzie mają zarabiać i korzystać. Po to pracują. Ludzie płacący za łowienie mają sobie połowić, o kurwa taaaakie tłuste wielkie tęczaki. Jeśli ludzie nogami zagłosowaliby za tym, co wzbudza Twój niesmak, to już świadczy o tym, że twoje preferencje stoją na drodze do szczęścia innych. Na grzyba ich blokujesz? Nie jesteś zainteresowany łowieniem prosiaków? Łów komary przez rękawice bokserskie, to dopiero sport.

W ogóle stworzyliśmy sobie państwo, system, który jest potworkiem. Sąsiad A z sadystyczną przyjemnością zakaże czegoś sąsiadowi B, a B temu C... i jak ten łańcuszek pomysłów na zakazy zrobi rundkę po całym narodzie, to wszyscy są skrępowani i ograniczeni.

Jeśli w moim kole PZW dominują koledzy, którzy chcą łowić karpia i karasia - to czy mnie ma z tego powodu boleć dupa? Zarabiaj, łów karpie albo lipienie jak wolisz, zdobywaj póki żyjesz i nie szczędź satysfakcji swojemu sąsiadowi. Co jest do cholery? Co Was tak boli, że ktoś będzie sobie łowił karpie, tęczaki? Jeśli komuś sprawia to radochę to czemu nie?

A swoją drogą, jeśli ktoś naprawdę kocha swoje łowienie, to ma w dupie zajmowanie się tym co robią inni. Ale być może ci wyszydzani wędkarze łowiący karpiki i tęczaki osiągają więcej satysfakcji z łowienia, niż ich antagoniści, którzy im to wypominają jako nieeleganckie, burackie, brzydkie itp.

Jest w ogóle żenujące, że J.J. czeka na jakieś zasrane pozwolenie na tęczaka... to jest żenujące, że w ogóle musi się o nie ubiegać.

  [Powrót do Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem]    
 
Nadawca
Data
  Odp: Polityka zarybieniowa PZW - operaty - straty [10] 13.12 21:21
  Odp: Polityka zarybieniowa PZW - operaty - straty [9] 14.12 09:10
  Odp: Polityka zarybieniowa PZW - operaty - straty [8] 14.12 09:26
  Odp: Polityka zarybieniowa PZW - operaty - straty [7] 14.12 09:37
  Odp: Polityka zarybieniowa PZW - operaty - straty [3] 14.12 10:06
  Odp: Polityka zarybieniowa PZW - operaty - straty [2] 14.12 10:23
  Odp: Polityka zarybieniowa PZW - operaty - straty [1] 14.12 10:33
  Odp: Polityka zarybieniowa PZW - operaty - straty [0] 14.12 18:31
  Odp: Polityka zarybieniowa PZW - operaty - straty [2] 18.12 20:50
  Odp: Polityka zarybieniowa PZW - operaty - straty [1] 18.12 22:05
  Odp: Polityka zarybieniowa PZW - operaty - straty [0] 19.12 00:50
       


Copyright © flyfishing.pl 2002
wykonanie focus