f l y f i s h i n g . p l 2025.09.28
home | artykuły | forum | komis | galerie | katalog much | baza | guestbook | inne | sklep | szukaj
FORUM  WĘDKARSTWA  MUCHOWEGO
Email: Hasło:
Zaloguj automatycznie przy każdej wizycie:
Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś: Załóż konto

Ostani post! Temat: Odp: AI o smaku ryb w „porównaniu” z grzybami. cd. Autor: bami. Czas 2025-09-24 19:21:43.


poprzednia wiadomosc Odp: KILL OR NO KILL : : nadesłane przez jacek Ośw (postów: 442) dnia 2010-10-17 21:39:51 z *.adsl.inetia.pl
  Najgorsze jest to , że my swój limit błędów wykorzystaliśmy już jakieś 300 lat temu.
Jak na razie widać poprawy nie ma, a wniosków chyba też nie potrafimy z tego wyciągać.
Przykre to ,ale niestety, prawdziwe. Pozostaje jedynie czekać i wierzyć, że stanie się cud. Dlaczego akurat miałby się teraz stać ? Dlaczego nie stał się wcześniej ? To już pachnie filozofią. Lepiej sobie nie zadawać ciężkich pytań, na które tak naprawdę nie zna się odpowiedzi.

Kiedyś napisałem, że w każdym Okręgu powinien być taki Piotr Konieczny, to może wtedy byłoby jakoś normalnie, ale normalnie byłoby tylko pod względem gospodarki w tym regionie, bo problemy złodziejaszków i nieuczciwych wędkarzy pozostałyby bez zmian.
Dobra rada, jak piszesz tutaj dłuższego posta, niż 2 zdania, to musisz go skopiować, bo przeważnie po dłuższym czasie nie da rady go tutaj zamieścić i cała Twoja praca idzie na marne.
  [Powrót do Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem]    
 
Nadawca
Data
  Odp: KILL OR NO KILL [5] 17.10 22:26
  Odp: KILL OR NO KILL [4] 18.10 00:02
  Prowizja motywacyjna i polowanie na tysiaka... [3] 18.10 00:26
  Odp: Prowizja motywacyjna i polowanie na tysiaka... [2] 18.10 00:29
  I jeszcze kolejki po legitymacje SSR [1] 18.10 00:32
  Odp: I jeszcze kolejki po legitymacje SSR [0] 19.10 21:26
       


Copyright © flyfishing.pl 2002
wykonanie focus