f l y f i s h i n g . p l 2026.06.24
home | artykuły | forum | komis | galerie | katalog much | baza | guestbook | inne | sklep | szukaj
KOMIS FLYFISHING.PL
Email: Hasło:
Zaloguj automatycznie przy każdej wizycie:
Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś: Załóż konto

Ostani post! Temat: Odp: [SPRZEDAM filmy]. Autor: Kubi. Czas 2026-01-31 17:56:08.


poprzednia wiadomosc Odp: [SPRZEDAM] JAXON SYRIUS 2.85m : : nadesłane przez waldi (postów: ) dnia 2004-03-16 13:23:01 z *.pl
  Jaxon Syrius 285 cm #5 - nowy, z gwarancją kosztuje 101 zł.

Jeżeli jest Pan zainteresowany - e-mail: stan.guzdek@interia.pl

Pozdrawiam.



TAK SIĘ NIE ROBI

HEJ
  [Powrót do Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem]    
 
Nadawca
Data
  Odp: [SPRZEDAM] JAXON SYRIUS 2.85m [5] 16.03 16:52
 
Żle mnie Waldi odebrałeś - wisi mi ta stówa, człowiek po raz kolejny w już drugim wątku pyta o ten kij, a nie jest to przecież enigma, tylko tani Jaxon.

Pozdrawiam.
 
  jaxon syrius [0] 16.03 17:21
 
kolego ale kultury troche przynajmniej moglbys zapytac....poza tym czy to trudno zamiescic swoje wlasne ogloszenie...?? chyba nie..
 
  Odp: [SPRZEDAM] JAXON SYRIUS 2.85m [3] 16.03 18:09
 
bez odzewu..szkoda....myslalem ze obrona bedzie jakas sensowna..taki niestety mamy narod ze tylko qrwa zrzyna..!!!
 
  Odp: [SPRZEDAM] JAXON SYRIUS 2.85m [2] 16.03 18:46
 
Skoro nie zrozumiałeś wypowiedzi to pytaj, a nie pluj.

8 marca oferowałeś tego Jaxona, zainteresowanie zgłosił Maciek, a ty po kilku dniach powtarzasz ofertę nie reagując na zainteresowanego.

Moja informacja szczegółowa brzmi - ta wędka jest dostępna w ofercie Jaxona i kosztuje plus minus stówę i zapewne można ją także dostać w sklepach w Krakowie, skąd deklaruje się Maciek.

Sledząc na bieżąco komis widziałem problem Maćka i starałem się pomóc - kwota jest dla mnie bez znaczenia i wątpię by Maćkowi chciało się jechać do Wadowic, gdy pod nosem ma krakowskie sklepy i ewentualnie Ciebie - gdy dostrzeżesz pytającego Maćka.

Czyżby kijek był za tani w handlu detalicznym?

Pozdrowienia.
 
  Odp: [SPRZEDAM] JAXON SYRIUS 2.85m [1] 16.03 22:50
 
Wlasnie taki jest nasz narod...nie pytamy czy ktos jest zaintersowany pomoca czy nie....czasem lubimy troche po węszyc mimo ze nie jestesmy o to proszeni...przynajmniej bys sie dobrze zorientował do konca a nie pisał bzdury (jakie Wadowice..??)...pozdrawiam..bo byc moze kiedys spotkamy sie na rybach!
 
  Odp: [SPRZEDAM] JAXON SYRIUS 2.85m [0] 17.03 09:45
 
Papieskie Łukaszku Wadowice, małe, ładne miasteczko nad Skawą.

Pozdrawiam.

 
       


Copyright © flyfishing.pl since 1999
FlyFishing.pl is maintained by Taimen.com - international fly-fishing shop and Taimen.pl - Polish fly-fishing shop