Odp: [SPRZEDAM] JAXON SYRIUS 2.85m
: : nadesłane przez
Stanisław Guzdek (postów: ) dnia 2004-03-16 16:52:29 z *.wadowice.sdi.tpnet.pl
Żle mnie Waldi odebrałeś - wisi mi ta stówa, człowiek po raz kolejny w już drugim wątku pyta o ten kij, a nie jest to przecież enigma, tylko tani Jaxon.