Odp: [SPRZEDAM] JAXON SYRIUS 2.85m
: : nadesłane przez
Stanisław Guzdek (postów: ) dnia 2004-03-16 18:46:31 z *.wadowice.sdi.tpnet.pl
Skoro nie zrozumiałeś wypowiedzi to pytaj, a nie pluj.
8 marca oferowałeś tego Jaxona, zainteresowanie zgłosił Maciek, a ty po kilku dniach powtarzasz ofertę nie reagując na zainteresowanego.
Moja informacja szczegółowa brzmi - ta wędka jest dostępna w ofercie Jaxona i kosztuje plus minus stówę i zapewne można ją także dostać w sklepach w Krakowie, skąd deklaruje się Maciek.
Sledząc na bieżąco komis widziałem problem Maćka i starałem się pomóc - kwota jest dla mnie bez znaczenia i wątpię by Maćkowi chciało się jechać do Wadowic, gdy pod nosem ma krakowskie sklepy i ewentualnie Ciebie - gdy dostrzeżesz pytającego Maćka.