 |
Odp: [SPRZEDAM] JAXON SYRIUS 2.85m
: : nadesłane przez
Stanisław Guzdek (postów: ) dnia 2004-03-16 10:54:29 z *.wadowice.sdi.tpnet.pl |
| |
Jaxon Syrius 285 cm #5 - nowy, z gwarancją kosztuje 101 zł.
Jeżeli jest Pan zainteresowany - e-mail: stan.guzdek@interia.pl
Pozdrawiam.
|
| |
[Powrót do
Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem] |
|
|
| |
|
Nadawca
|
Data |
|
Odp: [SPRZEDAM] JAXON SYRIUS 2.85m [6]
|
|
16.03 13:23 |
| |
|
Jaxon Syrius 285 cm #5 - nowy, z gwarancją kosztuje 101 zł.
Jeżeli jest Pan zainteresowany - e-mail: stan.guzdek@interia.pl
Pozdrawiam.
TAK SIĘ NIE ROBI
HEJ |
|
|
|
Odp: [SPRZEDAM] JAXON SYRIUS 2.85m [5]
|
|
16.03 16:52 |
| |
|
Żle mnie Waldi odebrałeś - wisi mi ta stówa, człowiek po raz kolejny w już drugim wątku pyta o ten kij, a nie jest to przecież enigma, tylko tani Jaxon.
Pozdrawiam. |
|
|
|
jaxon syrius [0]
|
|
16.03 17:21 |
| |
|
kolego ale kultury troche przynajmniej moglbys zapytac....poza tym czy to trudno zamiescic swoje wlasne ogloszenie...?? chyba nie.. |
|
|
|
Odp: [SPRZEDAM] JAXON SYRIUS 2.85m [3]
|
|
16.03 18:09 |
| |
|
bez odzewu..szkoda....myslalem ze obrona bedzie jakas sensowna..taki niestety mamy narod ze tylko qrwa zrzyna..!!!
|
|
|
|
Odp: [SPRZEDAM] JAXON SYRIUS 2.85m [2]
|
|
16.03 18:46 |
| |
|
Skoro nie zrozumiałeś wypowiedzi to pytaj, a nie pluj.
8 marca oferowałeś tego Jaxona, zainteresowanie zgłosił Maciek, a ty po kilku dniach powtarzasz ofertę nie reagując na zainteresowanego.
Moja informacja szczegółowa brzmi - ta wędka jest dostępna w ofercie Jaxona i kosztuje plus minus stówę i zapewne można ją także dostać w sklepach w Krakowie, skąd deklaruje się Maciek.
Sledząc na bieżąco komis widziałem problem Maćka i starałem się pomóc - kwota jest dla mnie bez znaczenia i wątpię by Maćkowi chciało się jechać do Wadowic, gdy pod nosem ma krakowskie sklepy i ewentualnie Ciebie - gdy dostrzeżesz pytającego Maćka.
Czyżby kijek był za tani w handlu detalicznym?
Pozdrowienia. |
|
|
|
Odp: [SPRZEDAM] JAXON SYRIUS 2.85m [1]
|
|
16.03 22:50 |
| |
|
Wlasnie taki jest nasz narod...nie pytamy czy ktos jest zaintersowany pomoca czy nie....czasem lubimy troche po węszyc mimo ze nie jestesmy o to proszeni...przynajmniej bys sie dobrze zorientował do konca a nie pisał bzdury (jakie Wadowice..??)...pozdrawiam..bo byc moze kiedys spotkamy sie na rybach! |
|
|
|
Odp: [SPRZEDAM] JAXON SYRIUS 2.85m [0]
|
|
17.03 09:45 |
| |
|
Papieskie Łukaszku Wadowice, małe, ładne miasteczko nad Skawą.
Pozdrawiam.
|
|
|
|
Odp: [SPRZEDAM] JAXON SYRIUS 2.85m [0]
|
|
16.03 14:10 |
| |
|
Punkt nr 7.
pozdrawiam
Michał |
|
|
| |
|
|
|