| |
Temat
|
Nadawca
|
Data |
| 
Wędki scierra, jak wrażenia? [9]
|
|
25.04 10:53 |
|
Odp: Wędki scierra, jak wrażenia? [7]
|
|
25.04 17:23 |
|
Odp: Wędki scierra, jak wrażenia? [6]
|
|
25.04 18:00 |
|
Odp: Wędki scierra, jak wrażenia? [5]
|
|
26.04 14:19 |
|
Odp: Wędki scierra, jak wrażenia? [4]
|
|
26.04 14:49 |
|
Odp: Wędki scierra, jak wrażenia? [3]
|
|
26.04 15:38 |
|
Odp: Wędki scierra, jak wrażenia? [2]
|
|
26.04 19:24 |
|
Odp: Wędki scierra, jak wrażenia? [0]
|
|
26.04 19:55 |
|
Odp: Wędki scierra, jak wrażenia? [0]
|
|
27.04 10:10 |
|
Odp: Wędki scierra, jak wrażenia? [0]
|
|
26.04 19:50 |
| 
St. Croix AVID - proszę o opinie, czy ktoś tego używa? [0]
|
|
25.04 10:44 |
| 
Jaxon Orion 270 cm #4 [20]
|
|
22.04 18:30 |
| 
Wędziska ST.Croix [2]
|
|
21.04 09:58 |
|
Odp: Wędziska ST.Croix [0]
|
|
22.04 16:44 |
|
Odp: Wędziska ST.Croix [0]
|
|
22.04 20:45 |
| 
Kołowrotek nadający się jeszcze do zamontowania na wędkę Kup [2]
|
|
20.04 21:40 |
| 
kuię [2]
|
|
20.04 11:02 |
| 
Buty [4]
|
|
20.04 10:15 |
| 
Robinson Vertigo 5-6 2.75 [3]
|
|
20.04 01:11 |
|
Odp: Robinson Vertigo 5-6 2.75 [2]
|
|
20.04 08:35 |
|
Odp: Robinson Vertigo 5-6 2.75 [1]
|
|
21.04 12:38 |
|
Odp: Robinson Vertigo 5-6 2.75 [0]
|
|
30.04 12:08 |
| 
St.Croix AVID [0]
|
|
17.04 21:30 |
| 
Czym rozcieńczyć lakier do much? [4]
|
|
16.04 21:08 |
| 
Pływadełko [1]
|
|
16.04 15:37 |
| 
loop green line [0]
|
|
16.04 10:32 |
| 
Kupię buty!!! [7]
|
|
15.04 17:27 |
| 
Jaxon Large arbor (ten za 220zł) [0]
|
|
15.04 09:57 |
| 
Linka Cortland clear [7]
|
|
14.04 13:15 |
| 
Echosonda Lowrance x 125 [0]
|
|
14.04 10:20 |
| 
Muchowka G.Loomis GL3 [0]
|
|
13.04 02:54 |
| 
zakupy [2]
|
|
12.04 10:34 |
|
Odp: zakupy [0]
|
|
12.04 12:30 |
|
Odp: zakupy [0]
|
|
13.04 06:14 |
| 
pływadełko [2]
|
|
07.04 16:24 |
| 
Linka Intermediate [4]
|
|
07.04 14:41 |