f l y f i s h i n g . p l 2024.02.27
home | artykuły | forum | komis | galerie | katalog much | baza | guestbook | inne | sklep | szukaj
FORUM  WĘDKARSTWA  MUCHOWEGO
Email: Hasło:
Zaloguj automatycznie przy każdej wizycie:
Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś: Załóż konto

Ostani post! Temat: Odp: Autorskie projekt kołowrotka muchowego. Autor: venom. Czas 2024-02-27 00:00:07.


poprzednia wiadomosc Poszukiwana, poszukiwany : : nadesłane przez JacekP (postów: 2909) dnia 2023-11-09 16:56:55 z *.fiberlink.pl
  Zapraszamy na spotkanie założycielskie nowo powstającego koła wędkarskiego!
Już 26 listopada (niedziela) o godz. 11:00 w Wiejskim Ośrodku Kultury w Tylmanowej, odbędzie się spotkanie organizacyjne, którego głównym tematem będzie powołanie do życia nowego wędkarskiego koła PZW. Zapraszamy wędkarzy, którym bliski jest temat pożytecznej pracy na rzecz Dunajca i jego cennych dopływów.

Powołanie do życia nowego koła to dla nas duże wyzwanie, bo na pierwszym spotkaniu musi być co najmniej 20 osób, które są pełnoprawnymi członkami PZW. Swoją obecność zadeklarowała już grupa miejscowej młodzieży, głównie absolwenci naszych wędkarskich szkółek, ale bardzo mile widziani będą nieco starsze koleżanki i koledzy, którzy mają ochotę trochę z nami popracować i podzielić się swoim doświadczeniami z zakresu wędkarstwa muchowego.

Oczywiście, mamy świadomość, że brak czasu, duża odległość od miejsca zamieszkania może być czasami powodem mniejszej aktywności, ale zapisując się na listę nowo powstającego koła będziecie mieli wpływ na pozytywny kierunek jego działania. Szukamy ludzi kreatywnych, z ciekawymi pomysłami, których realizacja przyniesie nam wszystkim sporo radości i satysfakcji.

Inicjatorami tego pomysłu są w większości muszkarze mieszkający nad Dunajcem, którzy od wielu lat współpracują z nowosądeckim Okręgiem, organizując akcje sprzątania i prowadząc szkółki przyrodniczo-wędkarskie dla młodzieży. Ludzie Ci biorą udział w zarybieniach oraz instalują inkubatory na pięknych potokach, dopływach Dunajca.
W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt z kolegą Rafałem pod numerem telefonu: 696 192 536

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam wszystkich zainteresowanych!
Wodom Cześć!

PS Wybaczcie Państwo, że na forum Flyfishing umieszczam taki wpis, ale gdzie jeszcze mogę szukać ludzi tak pozytywnie zakręconych, jak nie wśród pasjonatów wędkarstwa muchowego?

  [Powrót do Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem]    
 
Nadawca
Data
  Uwaga !- zmiana terminu spotkania na 10.12.2023 [0] 17.11 19:45
       


Copyright © flyfishing.pl 2002
wykonanie focus