f l y f i s h i n g . p l 2025.09.13
home | artykuły | forum | komis | galerie | katalog much | baza | guestbook | inne | sklep | szukaj
FORUM  WĘDKARSTWA  MUCHOWEGO
Email: Hasło:
Zaloguj automatycznie przy każdej wizycie:
Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś: Załóż konto

Ostani post! Temat: Odp: Armagedon na Brennicy!! Protest 06.09. Sobota. Autor: Radek Radecki. Czas 2025-09-12 19:51:34.


poprzednia wiadomosc Odp: Uprawiacie zawody sami dla siebie : : nadesłane przez Piotr Konieczny (postów: 1575) dnia 2014-10-13 21:02:37 z *.232.216.68.krosoft.pl
  Krzysztofie,
początki obniżania wymiaru na zawodach były bezideowe. po prostu ryba wracała do wody i tyle. wykorzystanie dokonanych pomiarów było trochę później i stąd mam pomiary lipieni z jakichś 13 lat z tego samego okresu i tej samej rzeki.

Zawody, łowienie i jego jakość nie da się przewidzieć. Tak jak nie da się przewidzieć powodzi i innych kataklizmów - patrz obecny rok na Dunajcu. Jeśli reguły połowu ryb można dostosowywać do wspomnianych zjawisk to dlaczego nie dostosowywać zawodów?

Kiedyś z pomysłem odstawienia Sanu z zawodów wyszedł Jurek Paluch, spotkałem go niedawno i pogratulował Sanu. Wtedy mówił o 5 letniej przerwie w zawodach a to dzięki zawodom udało się szybko zdiagnozować problem i szybko podjąć kroki. Na wysokim wymiarze trwało by to może 2 lata dłużej... Wszystkich zawodników jakich dobrze znam pracują na tę jakość wody i wierz mi gdyby wszystko od nich zależało w wodzie byłoby pełno dużych ryb. Niestety czasem decydują ci, którzy traktują rzeke jak sklep rybny.
A czasem wszystko staje na głowie.

W internecie nie widać niestety przymrużonego oka czy uśmiechu, niestety... A Ty cały czas wolisz jelce od sanowych lipeini.
Poza tym dyskusje dla której mam pięć minut na dobe nie da sie rozsądnie prowadzić.

pozdrowienia

  [Powrót do Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem]    
 
Nadawca
Data
  Odp: Uprawiacie zawody sami dla siebie [0] 13.10 23:40
       


Copyright © flyfishing.pl 2002
wykonanie focus