f l y f i s h i n g . p l 2025.12.30
home | artykuły | forum | komis | galerie | katalog much | baza | guestbook | inne | sklep | szukaj
FORUM  WĘDKARSTWA  MUCHOWEGO
Email: Hasło:
Zaloguj automatycznie przy każdej wizycie:
Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś: Załóż konto

Ostani post! Temat: CZy to możliwe aby członek zarządu okręgu PZW.... Autor: mart123. Czas 2025-12-29 20:38:35.


poprzednia wiadomosc Odp: GŁOWACICA - GATUNEK RODZIMY : : nadesłane przez Woitek Łopatka (postów: 126) dnia 2012-02-01 12:57:43 z *.neoplus.adsl.tpnet.pl
  Przyznam się że do tej pory nie znałem pojęcia aklimatyzacja i czm sie różni od introdukcj. To tylko dowód na to że czasami trzeba wchodzić na fora i poczytac.
Jest dla mnie nie zrozumiałe że w takim razie wolno "introdukowac" do Czarnego Dunajca i Białki leszcze, karasie, sandacze czy okonie a nie wolno "aklimatyzowac" głowacicy.
Myślę że wędkarze znają sytuację z okoniem na górnym Dunajcu, jak potrafi wpływac na srodowisko. Jest w tej chwili gatunkiem dominującym. Czy to jest normalne?
  [Powrót do Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem]    
 
Nadawca
Data
  Odp: GŁOWACICA - GATUNEK RODZIMY [1] 01.02 15:06
  Odp: GŁOWACICA - GATUNEK RODZIMY [0] 01.02 17:11
       


Copyright © flyfishing.pl since 1999
FlyFishing.pl is maintained by Taimen.com - international fly-fishing shop and Taimen.pl - Polish fly-fishing shop