|
Krzysztof, wedkarze powinni decydowac jako klienci, ten co finansuje staje sie klientem
Z jakiej racji o dostępie do zasobów naturalnych i wielkości wkładu w ich ochronę decyduje jakieś głosowanie przedstawicieli kół.... ? ? ? Kto to widział takie bzdury ? ? ?
a kto ma decydowac?
Jak to możliwe, że Państwo dopuszcza prawną możliwość dzierżawy obwodu rybackiego "akcjonariuszom", którzy sami sobie będą określać, za jakie pieniądze będą się bawić "na wyjałowionej ziemi" ?
Akcjonariusze sa rozni tak jak reszta ludzi;niektorzy moga chciec dobrze
Zastanówmy się, czy nie lepiej w jakiejś mniejszej grupie, nie przeprowadzić działań lobbingowych zmierzających do tego, by wyeliminować możliwość dzierżawy obwodów rybackich przez stowarzyszenia. Czy byłoby to mądre, a jeśli nie to dlaczego?
tego dotyczy moj post o niewylewaniu dziecka z kapiela. Np. Ab Ovo czy by nie ucierpialo na tym procederze? Cale UK na tym sie opiera. A czy ta mniejsza grupa nie bylaby czasem nieformalnym stowarzyszeniem dazacym do storpedowania celow innego stowarzyszenia?
|