f l y f i s h i n g . p l 2025.09.27
home | artykuły | forum | komis | galerie | katalog much | baza | guestbook | inne | sklep | szukaj
FORUM  WĘDKARSTWA  MUCHOWEGO
Email: Hasło:
Zaloguj automatycznie przy każdej wizycie:
Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś: Załóż konto

Ostani post! Temat: Odp: AI o smaku ryb w „porównaniu” z grzybami. cd. Autor: bami. Czas 2025-09-24 19:21:43.


poprzednia wiadomosc Odp: Propozycja dla miłośników dorzecza Gwdy : : nadesłane przez Krzysztof Dmyszewicz (postów: 9496) dnia 2010-12-10 16:27:16 z *.dynamic.chello.pl
  Łukasz,
W linku który dałem jest propozycja skoncentrowania się miłośników dorzecza Gwdy w jednym kole PZW i zadbania o jakiś wybrany fragment tego pięknego dorzecza.

Poza tym, jeśli informacje na stronach RZGW Poznań są prawdziwe, to do wzięcia jest:

- prawobrzeżny dopływ Drawy - Mierzęcińska Struga wraz z dopływem (Koczynka);

- obwód rzeki Drawa nr 3;

- obwód rzeki Drawa nr 5 (rozstrzygnięcie konkursu 15 kwietnia);

- obwód rzeki Gwdy nr 2 (tu nie mam pewności, co do tej informacji z witryny RZGW).


Tak więc piękne rzeki są do wzięcia, tylko brakuje ludziom ikry do zebrania się w grupę i zagospodarowania rzeki.

A w związku z tym, że w wątku na Fors pn.: "Dlaczego Towarzystwa nie przejmują obwodów rybackich?" był słaby odzew, to jeszcze przed dokonaniem opłat za rok 2011 zaproponowałem ludziom, aby zgromadzić się w jednym kole.

Zobaczymy, czy choć na takie minimum będzie jakikolwiek odzew. Ja jestem w każdym razie ubezpieczony od nieszczęśliwych okoliczności społecznych i zamówiłem sobie wędeczkę na jelce w klasie #2.


P.S. Poza tym, jeżeli okręgi w Polsce nie pójdą śladami Krosna, Słupska, Nowego Sącza, Białegostoku lub Zamościa... to nie dotrwają do końca okresu umowy dzierżawnej, bo wędkarze przestaną płacić za puste wody.

Pozdrawiam serdecznie
Krzysiek
  [Powrót do Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem]    
 
Nadawca
Data
  Brak odpowiedzi na ten list. Zobacz następną wiadomość.    
       


Copyright © flyfishing.pl 2002
wykonanie focus