|
Venom, nie znam Cię, ale jesteś właśnie jednym z tych, którzy jakiś czas temu zniechęcili mnie do uczestniczenia w tym forum. Co Ci człowieku przeszkadza włączony CapsLock, czego się czepiasz i denerwujesz ludzi. Dalej czytając Twoją wypowiedź po prostu się załamałem. Ty albo nie chcesz, albo po prostu nie potrafisz czytać między wierszami. Chyba nie jesteś tak naiwny, żeby myśleć, że te koszyki mają służyć do czegoś innego jak przetrzymywania złowionych ryb, a to że są 20-to letnie oznacza tylko tyle, że 20 lat temu to może i można było zabierać ryby, kiedy po Sanie kręciło się zaledwie kilku wędkarzy, ale nie teraz kiedy tłumy przewalają się po każdej rzece. Jeszcze Ci coś przetłumaczyć?
Czepiasz się faceta, którego zaniepokoiło coś na łowisku jakim jest San i pisze o tym, żeby zwrócić na to uwagę... i może coś da się kiedyś z tym zrobić. Po co pisze? Po to, żeby tam dalej żyły ryby i TY między innymi, żebyś mógł gdzieś chodzić na ryby.
Żałuję zmarnowanech czasu na napisanie tych kilku zdań, ale proszę Cię na koniec nie zmuszaj mnie więcej do tego i nie pisz więcej takich denerująco-zaczepnych postów.
LEPIEJ SIĘ WCALE NIE ODZYWAJ!!!!!
Pozdrawiam.
|