Odp: [KUPIĘ]
: : nadesłane przez
trout78 (postów: 18) dnia 2013-05-12 18:34:09 z *.sta.asta-net.com.pl
Ja mam dwie takie wędki obie w 100% sprawne tylko ze jedna jest krótsza o 10cm a druga o
15cm . Chodzi mi o wędkę bez uszkodzeń, złamań i przeróbek we własnym wydaniu!
pozdrawiam