| |
Witam,
kij jest w pełni (100%) sprawny, do łowienia, jest tylko o 5 cm krótszy, tak jak pisałem w opisie, przelotka końcowa (szczytowa) została zdjęta z odłamanego 5 cm końca i założona na szczytówkę. Kij może być odrobinę sztywniejszy.
Pozdrawiam Janusz
|