 |
Odp: [SPRZEDAM] Podbieraki.
: : nadesłane przez
Deny (postów: 310) dnia 2015-08-26 08:34:16 z *.146.189.252.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl |
| |
Witam a ja wezme mały livraison@poczta.fm
|
| |
[Powrót do
Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem] |
|
|
| |
|
Nadawca
|
Data |
|
Odp: [SPRZEDAM] Podbieraki. [0]
|
|
26.08 12:04 |
| |
|
Jeśli są chętni na oba to proponuje:
Mały 40, a duży 60 plus koszty wysyłki.
Proszę o resztę informacji na email- tam dogadamy szczegóły.
Paweł. |
|
|
| |
|
|
|