[SPRZEDAM] Podbieraki.
: : nadesłane przez
Kuma77 (postów: 66) dnia 2015-08-25 19:27:17 z *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Cześć mam do sprzedania dwa podbieraki, jeden duuuży a drugi mały, oba zabrane nad wodę dosłownie dwa razy.
Oddam dwa za 100 pln.
Polecam.
Kontakt 501 24 94 67 lub pawel@kumela.pl