 |
Odp: [KUPIĘ] Muchy jako prezent dla narzeczonego;)
: : nadesłane przez
rybk0 (postów: 3) dnia 2015-05-12 19:23:48 z *.icpnet.pl |
| |
Niestety dzwoniąc pod ten numer napotkałam się na bardzo nieuprzejmego Pana, który rano o godzinie 9.15 odebrał (ja się ładnie przedstawiłam, zapytałam czy rozmawiam z Panem Franciszkiem Sikoniem) na co Pan Franciszek odparł iż nie ma czasu bo jest w pracy. Dzwoniłam chwilę temu o 19.20 Powiedziałam, że dzwoniłam rano i nie miał czasu dlatego dzwonię jeszcze raz bo.... I tu Pan Franciszek przerwał mi w połowie zdania i odparł "ja nadal jestem w pracy" i odłożył słuchawkę. Chciałam zadzwonić 3 raz by zapytać w takim razie kiedy ma czas na rozmowę. Mój telefon został odrzucony. Niestety Pan Franek nie odpisuje na e-maile anie na facebooku, nie wspomnę o rozmowach telefonicznych. Więc może i robi dobre muchy ale za grosz kultury i podejścia do potencjalnego klienta. Przykro mi... najwyraźniej kobieta dzwoniąca do niego nie może być ani wędkarzem, ani klientem najwyraźniej traktowana jest jako pani z banku, która chce wcisnąć kredyt. Życzę wszystkim miłego dnia i milszych osób napotykanych na swojej drodze.
|
| |
[Powrót do
Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem] |
|
|
| |
|
Nadawca
|
Data |
|
Odp: [KUPIĘ] Muchy jako prezent dla narzeczonego;) [0]
|
|
12.05 20:21 |
| |
|
Pan Franciszek oddzwonił, przeprosił a ja zakupiłam kolejne muchy do kolekcji narzeczonego. |
|
|
| |
|
|
|