| |
Niestety dzwoniąc pod ten numer napotkałam się na bardzo nieuprzejmego Pana, który rano o godzinie 9.15 odebrał (ja się ładnie przedstawiłam, zapytałam czy rozmawiam z Panem Franciszkiem Sikoniem) na co Pan Franciszek odparł iż nie ma czasu bo jest w pracy. Dzwoniłam chwilę temu o 19.20 Powiedziałam, że dzwoniłam rano i nie miał czasu dlatego dzwonię jeszcze raz bo.... I tu Pan Franciszek przerwał mi w połowie zdania i odparł "ja nadal jestem w pracy" i odłożył słuchawkę. Chciałam zadzwonić 3 raz by zapytać w takim razie kiedy ma czas na rozmowę. Mój telefon został odrzucony. Niestety Pan Franek nie odpisuje na e-maile anie na facebooku, nie wspomnę o rozmowach telefonicznych. Więc może i robi dobre muchy ale za grosz kultury i podejścia do potencjalnego klienta. Przykro mi... najwyraźniej kobieta dzwoniąca do niego nie może być ani wędkarzem, ani klientem najwyraźniej traktowana jest jako pani z banku, która chce wcisnąć kredyt. Życzę wszystkim miłego dnia i milszych osób napotykanych na swojej drodze.
|