 |
[KUPIĘ] Wędkę 9,6' #5 ewentualnie 10' #5
: : nadesłane przez
fedx (postów: 44) dnia 2015-03-08 10:47:15 z *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| |
Witam,
szukam kijka jak w temacie, interesuje mnie wędka w stanie dobrym lub bardzo dobrym, jesli kto¶ z kolegów pozbywa się takiej wędki to proszę o propozycję na mail
palm2(małpa)poczta.onet.pl
|
| |
[Powrót do
Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem] |
|
|
| |
|
Nadawca
|
Data |
|
Odp: [KUPIĘ] Wędkę 9,6' #5 ewentualnie 10' #5 [0]
|
|
09.03 16:26 |
| |
|
mam na zbyciu St.Croix z serii Legend Ultra 9,9 #5 cena 600zł.
tel 602 422 192 , mieczyslawtylek@gmail.com |
|
|
| |
|
|
|