[KUPIĘ] Wędkę 9,6' #5 ewentualnie 10' #5
: : nadesłane przez
fedx (postów: 44) dnia 2015-03-08 10:47:15 z *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Witam,
szukam kijka jak w temacie, interesuje mnie wędka w stanie dobrym lub bardzo dobrym, jesli kto¶ z kolegów pozbywa się takiej wędki to proszę o propozycję na mail
palm2(małpa)poczta.onet.pl